Oğlak Burcu Şubat 2021 Yorumu

7.501
Oğlak Burcu Şubat 2021 Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacaklar. Maddi açıdan kendinizi biraz daha rahat hissetmeniz için tutumlu olmanız gerekebilir. Tatile çıkma gibi bir planınız varsa eğer bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ev alım veya satım gibi işleriniz varsa buralarda hızlanmalar olacak ve işler istediğiniz gibi gidecek. Ailenizle zaman geçirmek size bu dönemde iyi gelecektir. Onlar sizden uzakta bir yerde yaşıyorlarsa eğer yakınlarına taşınma gibi bir düşünce içerisine girebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay yaşanacak, maddi açıdan şanslı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Maddi durumunuzda iyileşmeler ortaya çıkacak. Uzun zamandan beri gelmesini beklediğiniz bir para kısa süre içerisinde elinize geçebilir.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek, kendinizi geliştirmek için yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Farkındalığınız açığa çıkacak ve hem sizin hem de çevrenizdeki insanların zor durumlarına çare bulabileceksiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Aşk hayatınızda sorunlu giden noktaları tespit edebileceksiniz. Geçmişte bazı sorunlar yaşamış olabilirsiniz fakat bu durumun gidişatını değiştirmek sizin elinizde olacak. Sizi mutsuz eden bir aşk hayatına hayır diyeceksiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçlar ise Şubat ayı size oldukça şanslı gelecek. Gidecek olduğunuz bir yerde sizi etkileyen biriyle karşılaşabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz durumlardan dolayı ciddi bir ilişki kurmak sizin için zor olsa da üstesinden geleceksiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Aile yaşantınızı güçlendirmek için yeni bir arayış içerisine girebilirsiniz. Sorunlardan kaçmak yerine onlarla yüzleşmek isteyeceksiniz. Kardeşleriniz varsa onların hayatları ile ilgili önemli bir karar alma aşamasına geleceksiniz.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi elinizden geldiğince iyi tutacaksınız. Akraba ziyaretleri gerçekleştirerek uzun zamandan beri görmediğiniz kişileri göreceksiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Maddi durumlarınızı iyileştirmek için farklı bir iş bakabilirsiniz. Başarıya giden her yolun daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyorsunuz.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı oluşturacaklar. Para ile ilgili durumlar beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince riskli yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız. Sağlık sorunlarınıza iyi gelen bir spor yapmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.