Oğlak Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

24.738

OĞLAK Burcu Temmuz 2019’da yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bu yeni başlangıç evlilik veya yeni bir iş kurma olarak kendisini gösterebilir.

Oğlak Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

İlişkiniz var ise uzun zamandır düşündüğünüz o evlilik kararını alabilir ve bu adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız bazı olumsuz koşullar yüzünden yeni bir iş kurma veya yeni bir firma da çalışma isteğini sizde uyandırabilir.

Yakın bir arkadaşınızdan bir ortaklık teklifi de alabilirsiniz. Maddi açıdan biraz daha dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Olabildiğince gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve elinizde olan parayı tutmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde ileride pişman olacağınız bir duruma kendinizi sokabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte sosyal çevrenizde dikkat çekeceğiniz bir ortamda olacaksınız. Göz önünde olmanız size biraz sıkıntıya sokabilir. Fakat zamanla aldığınız sorumlulukları güzel bir şekilde yerine getireceksiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dönemde gerçekci bir bakış açısına bürüneceksiniz. Hayatınızda var olan problemleri görmezden gelmek yerine daha mantıksal düşünerek problemlerinizi ele almaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da ciddi olmayan bir birlikteliğiniz var ise bu ay ciddi bir ilişkiye başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Bu kendisini evlilik olarak gösterebilir. Yolunda gitmeyen bir birlikteliğe sahipseniz birlikte olup olmayacağınızı netleştirebilirsiniz. Yolunda gitmeyen bir evliliğiniz var ise burda da bir netlik söz konusu olabilir. Boşanma olup olmayacağı tamamen size bağlı olacak. Keskin bir karar almadan önce karşılıklı sağlıklı bir şekilde konuşmayı denerseniz ilişkideki problemleri sanki yavaş yavaş çözebilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

OĞLAK Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde sizden yaşça küçük olan bir aile bireyine fazla baskıcı davranabilirsiniz. Siz her ne kadar bu kişinin iyiliğini istediğiniz için böyle bir yapıya bürünsenizde o kişi bu baskıcı tavırlanızla kendinizden uzaklaştırma olasılığınız oldukça yüksek olacak. Anne veya babanız sizden istemediği halde siz gereksiz yere onların sorumluluklarını almak isteyebilİrsiniz. Bu durumun sizin için ne kadar gerekli olup olmadığını kendi içinizde tartışmanız lazım. Sorumluluk almak sizi her ne kadar kendiniz yapsa da bu sorumlulukları almak için uygun bir dönemde değilsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da OĞLAK Burcu sağlığınız oldukça yerinde. Bu sıralar dış görünüşünüz de bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişiklik için iyi bir estetisyen bulmalısınız. Maddi açıdan kaygılarınızın olmadığı bir dönemde bunu yapmanız sizin için en iyisi olacaktır. Ucuz bir yoldan yapmaya kalkarsanız sağlıksız bir operasyon geçirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.