Oğlak Burcu Temmuz 2020 Yorumu

5.654
Oğlak Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Kendinizi biraz daha ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızı önemli ölçüde etkileyen yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İkili ilişkilerde kafanızı karıştıran kısımlar varsa bunların cevaplarını bulmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosu devam ediyor olacak ve ikili ilişkilerinizi ilgilendiren iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortağınız ile birlikte bir iş yapıyorsanız eğer bu ay içerisinde bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bunun nedeninin tamamen yanlış anlamalardan dolayı olduğunu anlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayatınızdan birini çıkarmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri sizi rahatsız eden bir kişi hakkında yeni kararlar alacaksınız.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve parayla ilgili durumlarınızda rahatlama yaşayacaksınız. Ailenizden maddi açıdan güzel bir destek görebilirsiniz. Özellikle almak istediğiniz bir eşya varsa bunu size alarak süpriz yapacak olan bir kişi olabilir.

Oğlak Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız odak noktanız olacak. İlişki içerisinde kendiniz karar almaktan vazgeçmelisiniz. Olabildiğince bildiğince kararları eşiniz veya sevgiliniz ile almaya çalışmalısınız. Birbirinizi anlamadan ve dinlemeden konuşmaya çalışmak aranızda çıkacak olan gerginliği sadece daha da arttırmanıza neden olur. Partneriniz ile aranzıda daha önce de sorun getiren konular gün yüzüne çıkabilir. Bu konuların üzerine durmamalı olabildiğince görmezlikten gelmeye çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde size zorunlu bir şekilde dikte edilen sorumlulukları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kendi içinizde yaşadığınız olumsuz konuları açık bir şekilde aileniz ile konuşmak isteseniz de sizi o kadar dinlemediklerini fark edeceksiniz. Aile içerisinden bir kişinin geçmişten gelen sağlık sorunu tekrar ortaya çıkabilir. Bu sefer bunun biraz üzerine gidilmeli ve problemi kökten çözmeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizde resmi bir makamdan haber bekleyen bir kişinin işlerinde aksaklıklar olabilir.

Oğlak Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı sağlık problemlerinizi nasıl olsa geçer diye yaklaşmamalısınız. Size iyi gelmeyen zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak kalmaya çalışmalısınız. Aksi halde mideniz de veya bağırsaklarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyeriniz için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkan zorluklar var fakat bunlar sizi yıldırmasın. Kısa bir süre içerisinde kendiniz için hedeflediğiniz noktaya gelebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.