Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
3.035
Oğlak Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. İlişkilerde tartışmalar ortaya çıkabilir. Çocuklarınız varsa onların hayatlarını ilgilendiren durumlarda karar almak zorunda kalabilirsiniz. Maddi anlamda riskli bir dönem olacak. Bulunduğunuz pozisyondan daha iyi bir noktaya gelebilmek için yeni projeler düşünmeye başlayacaksınız.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Yeni seyahatlere çıkabilir ve buralarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Görmek istediğiniz yerler varsa ilk olarak bunlara öncelik vereceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Yeni bir ilişki gündeminizde olacak. Arkadaşlarınızla güzel zaman geçireceksiniz. Var olan ilişkinizdeki dinamiklerin yavaş yavaş yerine oturduğunu anlayacaksınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden gelir kaynaklarınızı kontrol etmeli ve kazancınızı ikiye çıkarmanın yollarını aramalısınız.

Oğlak Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kişisel sorunlarınızı rahatlıkla partnerinizle paylaşacaksınız. Ondan görecek olduğunuz destek sayesinde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz yok ise gezmek için gittiğiniz bir yerde dikkatinizi çeken birisi ile karşılaşabilirsiniz. Ciddi ilişki içerisinde olmak size göre olmasa da kendinizi bu tarz bir ilişkide bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Sizi eleştirmeyen ve daima arkanızda olan insanların farkına varacaksınız. Bunun dışında sizi eleştiren ve sürekli önyargıya neden olan kişileri de hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizi eksiltecek ve hak etmediğini düşündüğünüz kişilere duygusal bağ kurmayacaksınız. Aile içerisinde kısa süreli de olsa gerginliğe neden olan bir konu yüzünden kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Para ile ilgili sıkıntılarınız yavaş yavaş yok olmaya başlayacak ve kendinizi zorda hissettiğiniz konularda maddi anlamda destek görebileceksiniz. Ortaklaşa yürüttüğünüz bir işiniz varsa da bununla ilgili güzel gelişmeler sizinle olacak.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz için bugüne kadar almış olduğunuz kararları gözden geçirmeli ve yaptığınız yanlışlar var ise bunları düzeltmeye çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.