Oğlak Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.336
Oğlak Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Bilinçaltıyla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Duygusal anlamda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. İçinize atmış olduğunuz her ne varsa bunlarla yüzleşmeli, kendine artık dürüst olmalısınız. Kararsız kaldığınız konular varsa da güvendiğiniz bir kişiye danışarak bu konuları netleştirmek en iyisi olacaktır. Ruhsal anlamda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi çalışmalar içerisinde olmak ruhunuza oldukça iyi gelmeye başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda sorunlar varsa ani bir karar alarak ayrılma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Kendinizi ve yapabileceklerinizin farkına varmalısınız. Hayatınızda olan biten durumları baştan değerlendirmeli, yanlış adımlar atmamalısınız.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumda yaşadığı değişiklikler yüzünden aranızda sıkıntılar oluşmaya başlayabilir. Duygusal anlamda kendinizi özgür hissetseniz de zaman zaman baskılandığınız düşündüğünüz konularla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte daha çok zaman geçireceksiniz. İşin içerisinden çıkmadığınız konularda da partnerinizden destek alabilirsiniz. Bu dönem içerisinde yalnız olmadığınızı sonuna kadar hissedeceksiniz. Partnerinizle birlikte kararlar alabilir, yeni bir heyecan yaratabilirsiniz.

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız için oldukça hareketli bir döneme adım atıyorsunuz. Hayat enerjiniz giderek yükselecek. İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde eğlence hayatınıza odaklanabilirsiniz. Gidecek olduğunuz yeni yerlerde dikkatinizi çekecek olan bir kişiyle tanışabilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar içerisinde olacaksınız. Sadece iş yerinde değil aynı zamanda günlük hayatınızda da birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz. Yakın akrabalarınız sizi bu süreçte daha fazla ziyaret etmek isteyebilirler. İyi ilişkiler kurmaya özen göstermeye çalışacaksınız.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Aile içerisinde fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsiniz. Olaylara farklı perdpektiten bakmak sizi bu süreçte yormaya başlayabilir. Özgürlüğünüze daha düşkün olacak, sizi kısıtlayan aile bireyleri ile bunu üzerine konuşacaksınız.

Oğlak Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Ortak hesapları gözden geçirmeniz gereken bir olayla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle birlikte yeni iş olanakları üzerine düşünebilirsiniz. Bütçe planlaması yapmak sizin için bu süreçte oldukça önemli olacak. Savurganlık yapmak yerine biraz daha tutumlu olmaya çalışın. Sizin için önemli olan eşyalara daha fazla sahip çıkmaya çalışın.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz ve işinizde yapacak olduğunuz belli değişiklikler ön plana çıkmaya başlayacak. Belli olmayan süreçler varsa önünüzde bunlara çok fazla dahil olmayın. Garantici davranıp, bu şekilde bir yatırım olanağı oluşturmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.