Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

12.712
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Oğlak Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında da aynı seyirde ilerliyor. Aşk sizin hayatınızda hep ikinci planda yer alıyor. İş hayatınız son derece yoğun ve sizin aşka ayıracağınız zaman kısıtlı. Daha doğrusu aşka fazla zaman ayırmanın gereksiz olduğunu düşünenlerdensiniz. Aşka olan güveniniz de çok az diyebiliriz, sorunun kaynağı aslında tam olarak bu. Evli oğlaklar aşk hayatı ile çevresinde iyi anlamda konuşulurken, bekar oğlaklar çevresi tarafından yeni insanlarla tanıştırılıp evlendirilmeye çalışıyor. Bu ay içinde yine çekingen tavırlar sergiliyorsunuz. Bu durumunuz bazı insanlara soğuk ve içten pazarlıklı olarak yansıyor. Ama sizi tanıyanlar bunun hiç de böyle olmadığını biliyor.

Oğlak Burcu aşk uyumu Temmuz ayı içinde koç burcuyla geçici heyecanlar yaşıyor. Oğlak ve boğa oldukça uyumlu ve her konuda kazançlı bir ilişkiye imza atıyor. Oğlak ve ikizler acele kararlar alarak sonradan pişman olabilirler. Oğlak ve aslan olabilir de, olmayabilir de. Oğlak ve başak hayatının aşkını yaşayabilir. Oğlak ve teraziyi bir arada düşünmek istemezsiniz. Oğlak ve akrep ilişkiyi geliştirici yapı oluşturabilirler. Oğlak ve yay ilişkileri genelde uzun sürmez. Oğlak ve oğlak kendinden sıkılabilir bir ilişki olur. Oğlak ve kova son derece etkileyici. Oğlak ve balık romantizmin doruklarına ulaşabilirler.

Oğlak Burcu aşk günlük hayatı konusunda seçicidir. Bir oğlak isterse elde eder düşüncesiyle yola çıkar. Bu nedenle Temmuz ayı içinde istediğiniz her şeyi elde ediyorsunuz. Bu potansiyel bu ay itibariyle sizde mevcut. Hiçbir konuda yenilgiye uğramayacağınız bir ay sizleri bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.