Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

26.06.2016
19.992
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Oğlak Burcu 2016 Temmuz iş, kariyer hayatı yüksek enerjisi ve performansıyla göz dolduruyor. Zaman zaman enerji düşüklüğü yaşasanız da, dinlenerek çabuk toparlıyorsunuz. Temmuz ayı sonuna doğru terfi veya prim almanız söz konusu. Geliriniz yükseliyor, harcamalarınız konusunda rahatlıyorsunuz. Uzun süredir istediğiniz ürünü bu ay ortası alabilecek siz dahil yakınlarınızı da mutlu edeceksiniz. Kariyer alanınızda güçlü ve sağlam şekilde ilerliyorsunuz. Sizi yerinizden edebilecek biri yok gibi görünüyor. Ama siz yine de dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda tıkandığınız konularda en güvendiğiniz iş arkadaşlarınızın desteği ile yola devam ediyorsunuz. Çevreniz tarafında seviliyor olmanız kariyerinizdeki başarınızı en yukarılara taşıyor.

Temmuz 2016 Oğlak Burcu aşk hayatı zorlayıcı ama mutlu gelişmelerle yüzünüzü güldürüyor. Düşünce tarzınız ve farklılıklarınızla özel hayatınızda en fazla dikkat çeken insanlardan olmayı başarıyorsunuz. Partneri olanlar gereksiz kıskançlık problemleri ile yüz yüze gelebilirler. Etrafınızın yoğun ilgisi sevdiğiniz insanı rahatsız ediyor, siz ise bu rahatsızlığın gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Güven problemi ile karşı karşıya kalacağınız bazı günler, girebileceğiniz tartışmalarda sarf edilen sözler sizi çıkmaza sokabilir. Sevdiğiniz oranda anlayışlı ve temkinli olmanız gerekiyor. İlişkisi olmayan oğlaklar için farklı yakınlaşmaların yaşanabileceği ortamlar söz konusu.

Oğlak Burcu eğitim projelerine ara veriyor. Bir süre ertelemeyi düşündüğünüz eğitiminize, kesin kararlar aldıktan sonra devam etmeyi planlıyorsunuz. Bunun yanı sıra, karşınıza çıkan ufak eğitim içerikli fırsatları kaçırmıyorsunuz. Öğrenci oğlaklar eğitim konusunda Temmuz ayı içinde daha hırslı.

Oğlak Burcu sağlık alanında gayet iyi. Sağlığınız son derece yerinde ve enerji fazlalığı yaşıyorsunuz. Var olan enerjinizi spor yaparak harcayabilir, sizi eğlendiren etkinliklere katılabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.