Oğlak Burcu Yaz Yorumu

23.845
Oğlak Burcu Yaz Yorumu

Oğlak burcu 2016 yaz aylarında daha önce yaşamadığı duygularla ve fırsatlarla karşılaşıyor. İş, kariyer anlamında önemli ölçüde genişleme söz konusu. Mesleğinizi farklı dallarla destekleyebilir, yenilikler getirebilirsiniz. Oğlak burcu 2016 yaz aylarında değişime ve gelişime açık olacak.

Oğlak burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arası kariyerinde profesyonel şekilde ilerliyor. Bununla birlikte odaklanma problemleri yaşayabilirsiniz. Konsantrasyon seviyeniz yüksek olmasına rağmen, kafanızı karıştıran aksaklıklar nedeniyle bazı toplantıları kaçırmanız olası. Hisleriniz yoğun ve değerleriniz doğrultusunda hareket etmekten asla vazgeçmiyorsunuz. Geçen zamana oranla, sorunların üzerinde fazla durmuyorsunuz. Ne kadar çaba gösterirseniz o derece başarılısınız. Ailenizin üzerinizdeki desteği özellikle bu aylarda tartışılmaz derecede büyük.

Oğlak burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016‘da kişisel bazda güç kazanıyor. Yaz ayları her burca güzel getiriler sunarken sizi de unutmuyor. Hem karakter hem de fizik açısından çekici ve güçlüsünüz. Sizi başarıya götüren en önemli özelliğiniz, sorumluluklarınızı bilmeniz oluyor. İşiniz konusunda bu ay içinde büyük ve riskli bir atılımda bulunabilirsiniz. Sonucun ne olacağı ise tamamen sizin çalışma hırsınıza bağlı. İş hayatınızda başarı yüzdeniz çok yüksek. Oğlak burcu aşk hayatı bu yaz, iş hayatının gerisinde kalıyor. Hayatınızın ve düşüncelerinizin tamamen düzene girmesi için çok çalışmaya, kazanmaya, dolayısıyla güç sahibi olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz.

Oğlak burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında hayatında duygusal açlık yaşamaya başlıyor. Evli oğlaklar eşlerinden farklı beklentiler içinde ve aradıklarını bulamazlarsa farklı eğilimler sergileyebilirler. Bekar oğlaklar yeni maceralara atılabilir, daha önce tatmadıkları duyguları bu ay içinde tadabilirler. Risk almayı seven yanınız ortaya çıkıyor. Spor aktivitelerine, esktrem denemelere girişebilir, hayatın farklı yönlerini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Kalp sağlığınıza dikkat edin ve kendinizi haddinden fazla yormamaya özen gösterin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.