Skinny Jean (Dar Kot Pantolon) Nasıl Kombinlenir

5.870
Skinny Jean (Dar Kot Pantolon) Nasıl Kombinlenir

SKİNNY JEAN KOMBİNLERİ
Pratikliği seven ve enerjik olan bayanlar için en sık tercih edilen kombinleri içinde ana öge olarak skinny jeanlar gelir. Bayanlar çok sık kullansa da skinny jean nasıl kombinlenir ve nelere dikkat edilmelidir diye merak eden bayanlar mutlaka vardır. İşte skinny jeanler ve kombin önerileri.

BEDEN YAPINIZA GÖRE SKİNNY JEAN TERCİHİ
Skinny jean nasıl kombinlenir sorusundan önce bayanların kendi fiziki özelliklerini bilmesi gerekir. Skinny jean kombinlenirken dikkat edilmesi gereken sahip olunan fiziki özelliklerdir. İnce ve düzgün ayak bileklerine sahip bayanlar ve basen sorunu olmayan bayanlar için idealdir.

EN İDEAL SKİNNY KOMBİNLERİ
Pantolon seçimi yaparken düz ve koyu renkler tercih edilmelidir. Kalça bölgesi taşlanmış jeanlerden ve büyük arka cepli tasarımlardan uzak durun. Bu kombinler baseninizi geniş gösterecektir. Yüksek belli skinny jeanleri de kombinlerinizde kullanmayın. Bu kombin de kalçanızı olduğundan geniş gösterecektir. Skinny jeanleri en iyi şekilde topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

SKİNNY JEAN İLE TARZ OLUN
Skinny jeanler için özellikle serin havalarda ugg botlar ideal bir kombin tercihi olacaktır. Bol bir hırka giyerek skinny jean ile salaş bir tarz yakalayabilirsiniz. Muhteşem bir skinny jean kombini için ideal tercihin beyaz düz bir tişört ve yüksek topuklu ile kombinlenen siyah skinny jean olduğunu söyleyebiliriz.

KALİTELİ SKİNNY JEAN TERCİHİ
Skinny jean tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kaliteli bir seçim yapılmasıdır. Eğer çok dar bir skinny tercihi yapılacaksa mutlaka esnek bir yapısı olan rahat skinny tercih edilmeli böylece sizi sıkı sıkı saracak kıyafetten rahatsız olamayacaksınız. Skinny jean tercihi yaparken ürün özellikleri olarak %80 pamuk ve %20 likra içeren ürünlerin ideal tercih olacaktır.

KİMLER TERCİH ETMEMELİ
Basen bölgesi geniş olan bayanlar için skinny ideal değildir. Eğer basen bölgesi geniş olduğu halde skinny tercihi yapmak isteyen bayanlar varsa mevsime göre ve tasarlanan tarza göre bol tişörtler, gömlekler veya hırka tercihi kullanılmalıdır. Bu noktadan sonra skinny jean nasıl kombinlenir sorusunun yanıtının bilen bayanlar artık daha şık ve tarz sahibi olacaklar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.