Taşlı prenses gelinlik modelleri 2017

Taşlı prenses gelinlik modelleri 2017

Taşlı prenses gelinlik modelleri 2017

Düğün hazırlıkları yapılırken gelin adaylarının en zorlandığı seçimlerden biri de gelinlik seçimi olmaktadır. Beğenilen gelinlikler her zaman vücut tiplerine uygun olmayabilir. Bu noktada vücut tipinizi iyi belirlemeli ve buna uygun gelinlik modellerine bakmalısınız. Örneğin; eğer basen bölgenizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz kabaran prenses tipi gelinlikler kusurlarınızı kapatacak ve sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Prenses gelinlik modellerinde de pek çok model mevcut bulunmaktadır. Bunların arasından eğer sade bir gelinlik yerine gösterişli bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız taşlı prenses gelinlik modelleri 2017 oldukça şık modeller içermektedir.

Straplez gelinlik modelleri:

Straplez gelinlikler özellikle çok büyük göğüs ölçülerine sahip olmayan kadınların tercih etmeleri gereken gelinlikler arasında yer almaktadır. Büyük göğüs ölçülerine sahip kadınlar straplez modelleri tercih ettiklerinde düğünleri sırasında çok rahat edemeyeceklerinden çok fazla tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında diğer gelin adaylarının rahatlıkla tercih edebileceği 2017 straplez prenses gelinlik modellerinde seçimi sadelikten yana olmayanlar için beden kısmındaki taşlar şık bir görünüm oluşturmaktadır.

Askılı gelinlik modelleri:

Yaka detaylarında veya göğüs kısmında zevkinize göre taş detaylarını bulabileceğiniz askılı taşlı gelinlik modelleri özellikle prenses gelinliklerde şık bir görünüm yaratmaktadır. Basenli kadınların rahatlıkla kullanabileceği gelinlikler biraz gösterişli ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar için ideal bir seçim olacaktır. Siz de hayallerinizdeki görünüme kavuşmak için birbirinden güzel prenses gelinlik modelleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.

Taşlı prenses gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.