Terazi Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

16.414
Terazi Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

Terazi Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı ev hayatının etrafında konumlanıyor. Taşınma, yer değiştirme ve seyahatler söz konusu. Çözülmesi gereken maddi konular sizi aşktan daha fazla ilgilendiriyor bu ay. Konumunuzu tam anlamıyla belirlemek ve yaşam standardınızın sınırlarını çizmek önem kazanıyor. Finans durumu ile ilgili önünüzü göremiyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınızı ve ihtiyaçlarınızı kısıtlama yoluna gidebilirsiniz. Çocuğu olan teraziler bazı zamanlarda zorlansalar da, en büyük destekçileri eşleri onların yardımına koşuyor. Anlayışınız her şeyin üstünde. Özel yaşantınız ile ilgili çevrenizin sizi yanlış yönlere sürüklemesine izin vermiyorsunuz. Sevdiğinizin güvenini kaybetmekten korkuyorsunuz. Kasımda terazi ve eş uyumu son derece iyi.

Kasım Ayı Terazi Burcu Aşk Hayatında daha anlayışlı ve öz verili. Karşı cinse olan nazik davranışlarınız ve objektif yaklaşımınız dikkat çekiyor. Bekar terazilerin yeni ilişkiye rahatlıkla başlayabilecekleri bir ay içindeyiz. Oldukça şanslısınız ve aşk için kendiniz olmaktan öte bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Aşk konusunda arkadaş tavsiyesine çok güvenmeyin. Kendinizi hiç ummadığınız bir durum içinde bulabilirsiniz. Özel hayatınızda geçmiş bazı konuların ve aşkların gündeme gelmesi de söz konusu. Yaşanmışı tekrar yaşama konusu ve 2. bir şans ne derece doğru tartışılır. Bu durumu değerlendirirken, insanların değişmeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. 14 Kasım dolunay zamanı aldatıcı etkiler içine girebilirsiniz. İlişkinizde dikkat etmeniz gereken tarih aralığı, 11 Kasım ve 17 Kasım tarih aralığıdır.

Terazi Burcu Kasım Ayı Yorumu

Terazi Burcu Kasım Ayı Yorumu

TERAZİ Burcu Kasım 2016 iş, kariyer anlamında emeğinin karşılığını almaya başlıyor. Bazılarından göreceğiniz destekle ayağa kalkıyorsunuz. Güç ve para kazanmanıza neden olacak getiriler söz konusu. Terazi burcu aşk hayatında
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.