Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

29.114
Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

Terazi Burcu 2016 Nisan ayı itibariyle iş, kariyer ve aşk hayatında dengede ilerliyor. Bu ay içinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekte oldukça iyisiniz. Aşk, aile, yuva konularıyla yakından ilgilisiniz. Büyüklerinizin onayından geçen işler gündeminizde olacak. Bu ay içinde çocuklarınıza/ anne-babanıza hem maddi hem manevi anlamda destekte bulunuyorsunuz. Evli ve çocuklu teraziler onların eğitim konularıyla yakından ilgililer. Onlara daha yararlı olabilmek adına çeşitli araştırmalar yapıyor, gereken desteği sağlıyorsunuz. Sağlığınız ruhsal ve fiziksel anlamda oldukça iyi. Kaliteli uyku için erken yatmaya gayret edin.

Nisan 2016 Terazi Burcu aşk hayatında istediği çizgiyi yakalıyor. Bu dönemde aşkınızı her anlamda hissettiriyorsunuz. Partnerinizle iletişim konusunda yaşadığınız sorunları geride bıraktığınız bu durum, yakın çevrenize de olumlu şekilde yansıyor. Bu anlamda aldığınız destekle işlerinizi yoluna koymakta zorlanmayacaksınız. Geleceğinizi şekillendirmek istediğiniz konularla ilgili aile büyükleriyle yaptığınız toplantılarda, onların da desteğini alacaksınız. Evli olmayan terazi burçları için önümüzdeki dönemde yeni başlangıçlar ve oluşumlar söz konusu.

Nisan ayı Terazi Burcuna iş, para kariyer anlamında şans tanıyor. 15-20 Nisan arası risk faktörü içeren bağlantılardan uzak durmalısınız. Bu ayın 20’si itibariyle son bulan olumsuzluklar yerini önemli anlaşmalara ve ortaklıklara bırakıyor. Başarılarınızın sonucunda maddi anlamda önemli kazançlar elde ediyorsunuz. Ay sonunda ciddi işler, seyahatler ve pozisyon değişiklikleri mevcut. Karşılaşacağınız yüksek iş potansiyeli kararlarınızı sorgulamanıza neden olacak.

Terazi Burcu Nisan ayında eğitimin önemini daha fazla hissediyor. Özellikle çocukları ve işi konusunda eksik olduğu konuların farkına varan teraziler yeni eğitim programı yapıyorlar. Sağlığınızın oldukça iyi olduğu bu günlerde tedbiri elden bırakmayın. Yüksek konsantrasyon ve vücudunuza gereken enerjiyi sağlamak için egzersizlerinize devam etmelisiniz.

Astrolog Derya Atak

terazi-burcu-bahar-fali

Terazi Burcu Bahar Yorumu

Terazi burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konularında ufak tefek problemlerle karşılaşsa da, ortaklıklarındaki çeşitli fırsatlar ve şanslar yüzlerini güldürüyor. Aşk ve aile içerisinde yaşanan olumsuzluklar çok büyük problemlere dönüşmeden hallediliyor. Terazi burçları üzerlerindeki suçluluk duygusunu yavaş yavaş atıyor ve bunun olumlu etkilerini hissetmeye başlıyor.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.