Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2017

Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2017

Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2017

Evlenecek olan her kadın hayatında bir kez giyeceği kıyafet olan gelinliğin çok özel, güzel ve hayranlık yaratacak olmasını ister. Bu yüzden tesettür dantelli gelinlikler, 2017 ‘de kapalı kadınlar tarafından oldukça şık ve afilli olduğu için tercih edilen modellerdir.

Tesettür dantelli gelinlik modellerinin özellikleri

Genellikle göğüs ve sırt bölümündeki açıklığı kapatmak için ya da gelinliğin üst bölümünü daha gösterişli ve hoş göstermesinde kullanılan dantelli olan gelinliklerin yanı sıra biraz daha yoğun danteller kullanılarak yapılan uzun kollu tesettür gelinlikler günümüzde çok moda olmaya, kızların hayalindeki gelinlikler olmaya başladı. Ayrıca kollarda kullanılan; daha seyrek olan dantelden de, gelinliğin etek kısmında kullanılırken isteyenler o dantelin küpüründen de türbanda kullanılıyor.

Gelinlikte kullanılan dantel türleri

Çoğu kişinin bildiği gibi genellikle gelinliklerde yalancı Fransız danteli veya küpürü kullanılır. Fakat yalancı Fransız danteli değil sadece Fransız danteli olarak biliniyor. Oysaki gelinliklerde kullanılan gerçek Fransız danteli olsaydı standart bir gelinlikten fazlasıyla pahalı olurdu ki gerçek Fransız danteli veya küpürü kullanılıp satışa sürülen tesettür gelinliklerin fiyatı 6 bine kadar çıkabiliyor.

Önümüze çıkan ister prenses isterse pelerinli bir gelinlik olsun hepsinde dantel bulabiliriz. Bunun sebebi ise gelinlikteki dantelin gelinliğe uyum sağlamasıyla beraber daha rahat kullanımlı yani gelinlikte kullanılan diğer aksesuarlara daha rahat uyum sağlamasıdır. Hatta duvakların ucunda da aynı dantelden olursa da hoş olur. Siz de tesettür dantelli gelinlik modelleri 2017 kreasyonunu inceleyebilirsiniz.

Tesettür dantelli gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.