Tesettür gelinlik modelleri 2017

Tesettür gelinlik modelleri 2017

Tesettür gelinlik modelleri 2017

Bundan 10 yıl öncesine kadar tesettürlü kadınlar için çok fazla tercih olmayan gelinliklerde artık birbirinden şık ve onlarca model bulunmaktadır. Modacıların son yıllarda tesettür giyim üzerine yoğunlaşması üzerine tesettürlü gelinlikler modellerinde de çok daha fazla model görmekteyiz. Birbirinden şık ve modern görünümdeki tesettürlü gelinlik modelleri 2017 yılındaki yeni kreasyonu ile birlikte gelin adaylarının gözlerini kamaştırmaktadır. Hem modern hem de oldukça sade görünümündeki gelinlikler arasında dileğinize göre abartılı modeller de bulabilirsiniz.

Prenses gelinlikler

Tesettürlü gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer alan prenses gelinlikler şıklığı ve nostaljik havası ile birlikte sizi büyüleyici bir güzelliğe bürümektedir. Özellikle sırt kısmında yer alan şık ve modern görünümdeki bağcık detayları ile birlikte diğer gelinliklere oranla çok daha farklı ve zarif bir görünüme sahip olan bu gelinliklerde tesettürlü modeller de oldukça fazladır. Kullanılan Fransız dantellerine bayılacağınız prenses gelinlik modelleri ile birlikte düğününüzde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

A kesim gelinlikler

Özellikle basen bölgelerinden rahatsız olan bu bölgelerindeki fazlalıklarını kapatmak isteyen tesettürlü gelin adaylarına tavsiye edilen A kesim gelinlik modelleri aynı zamanda belinizin inceliğini de ortaya çıkararak boyunuzun çok daha uzun görünmesini sağlamaktadır. Bu gelinliklerde de isteğinize bağlı olarak kuyruk kısmında kurdele kullanarak çok daha tarz ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Tesettür gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.