Tesettür kabarık gelinlik modelleri 2017

Tesettür kabarık gelinlik modelleri 2017

Tesettür kabarık gelinlik modelleri 2017

Gelinlik geçmiş zamanlardan bu zamana kadar gelin adayları için mutluluğun, birlikteliğin ve saflığın sembolü olagelmiştir. Gelin adayları düğünlerinde bu saflığın temsil edilmesi için kendilerine en çok yakışan gelinliği seçme yarışına girerler. Tesettürlü hanımların gözünde gelinlik arayışı daha zor, uğraş verici olarak görülmektedir.  Bu sezonda istediğiniz gelinliği hiçbir zorluk çekmeden, uğraşı gerektirmeden şüphesiz 2017 kreasyonunda bulabilirsiniz.

Taşlı kabarık modeller

Düğününde parlamak, dikkat çekmek isteyen hanımlar için kaçılmaz model tabiî ki taşlı gelinlik olmaktadır. Tesettürlü hanımlar için adeta vazgeçilmez gelinliklerdir. Tesettür taşlı kabarık gelinliklerde taşlar gelin adayının zevkine, isteğine göre göğüs kısmında, etek kısmında veya sadece kol kısmında bulunmaktadır. 2017 yılında evlenecek olan tesettürlü hanımların bu modelleri incelemelerini tavsiye ederiz.

Hayallerinizdeki modeller burada

Tesettür kabarık gelinlik modelleri 2017 yılında da sizleri büyülemeye geliyor. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da tesettürlü gelin adayları es geçilmedi. 2017 yılı kreasyonunun görücüye çıkması ile birlikte hanımlar hayallerini süsleyen gelinlere kavuştu. Bu sezonda etek kısmı kabarık olan modeller daha çok tercih edilmektedir. Hem yaz hem de kış mevsimine uygun kumaş seçenekleriyle de sizlerin gönlünde taht kuracağa benziyor.

2017 yılında evlenecek olan tesettürlü gelin adaylarının tercihlerini kabarık gelinlik modelleri içerisinden seçmelerini tavsiye ederiz. Etek kısımlarının kabarık olması sayesinde o istediğiniz ihtişamlı görünüme kavuşabilirsiniz. Son yıllara damga vuracak olan 2017 kreasyonuyla hayallerinize kavuşacaksınız.

Tesettür kabarık gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.