Tüllü gelinlik modelleri 2017

Tüllü gelinlik modelleri 2017

Tüllü gelinlik modelleri 2017

                Gelinlik modelleri, her yıl en yeni kreasyonlar ile birlikte açıklanırken, yine 2017 sezonu için en güzel gelinlik modelleri 2017 tasarımları ile karşınızda.

Elbette ki yaka kesimlerine, etek kesim detaylarına ve dekoltelerine göre farklı modeller bulabilmek mümkündür. Sizlere bu yazımızda, tüllü gelinlik modelleri 2017 hakkında bilgiler verebilmek için bazı ürünlerden bahsedelim.

Tül duvaklı modeller

Bir gelinlik ürününde, en çok dikkat edilen özellikler arasında elbette ki duvakları yer alıyor. Duvaklar, kısa ve uzun olarak tasarımlar arasında yer alırken, tül duvaklar ve bunun yanı sıra tüllü dantelli duvaklar seçimler arasında bulunuyor. Elbette ki bu duvaklarda, taşlar, inciler, broşlar ve motifler bulunan özelliklerden bazıları olarak karşınızda.

Tül etekli gelinlikler

Şifon ya da saten kumaş gelinlikler, tül kumaşlar ile kabartılırken, yine bunun yanı sıra A kesim gelinlikler için de tül kumaşlar tercih ediliyor diyebiliriz. Eteklerinde, tül üzerinde boncuklar ve tüyler kullanılırken, dantel işlemeler de yine son yılların tercihleri arasında yer alıyor.

Kesim detaylarına ve yaka kesimlerine göre, omzu düşük modeller, tek omuzlu ya da askılı gelinlikler bulabilmeniz mümkün olabilirken, tül duvaklı gelinlik modelleri de tercihlerinizden olabilecektir. Yine A kesim, prenses, balık kesim ve kabarık gelinlikler de 2017’ nin en gözde ürünleri arasında. Görseller üzerinden, kendi tarzınızı yansıtan pek çok modele ulaşabilir, detaylar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüllü gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.