V yaka gelinlik modelleri 2017

V yaka gelinlik modelleri 2017

V yaka gelinlik modelleri 2017

                Günümüzde, V yaka kıyafetler elbette ki bayanlarımızın en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Eğer ki, 2017 kreasyonları arasından bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız, şüphesiz ki V yaka gelinlik modelleri 2017 ürünleri de sizlere yardımcı olabilecektir. Gayet tabi derinlikleri ile pek çok modele göz atmak mümkündür.

Normal V yaka

Eğer ki göğüs dekoltesine sıcak bakmayan bir tarzınız var ise standart kesim V yaka modeller sizlere eşlik edenler arasında olabilir. V yaka kesim uçlarında, dantel kumaşlar farklılık kazandırırken, yine transparan kumaş şeritleri de modellerin özellikleri arasında.

Derin V yaka

Farklı bir yansıtım ile birlikte, derin V yaka gelinlikler arasından seçim yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda şüphesiz ki göğüs dekoltesi en iyi şekilde ortaya koyulacaktır. Pek çok ünlünün de tercih ettiği derin V yaka modeller, genel olarak tüllü ve dantelli kumaşlar arasından seçim yapılıyor. Elbette ki bunun yanı sıra, saten ve ipek kumaşlarda en çok tercih edilenler arasında.

Omuzları dökümlü

Omuzlarında farklı bir tasarım isteyenler için, dökümlü bir model tercih edilebilir. Transparan kumaşlar ile dökümlü omuz tasarımı verilmişken, V yaka kesimi ile gayet şık olabilirsiniz. Şüphesiz ki yine bahsettiğimiz bu model, 2017 gelinlik modelleri arasında ilk sıralarda yer alabilecek gibi. Elbette ki yine her kişinin tarzı farklı olurken, görsellerden diğer alternatiflere de ulaşabilirsiniz.

V yaka gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.