Kadınlar Duysun

Venüs Akrep Burcunda Burçlara Etkileri

11.09.2018
77.438
Venüs Akrep Burcunda Burçlara Etkileri

Tutkulu aşkların gezegeni Venüs romantizmin adresi Terazi Burcundan çıkıyor ve Akrep Burcuna geçiyor. Akrep Burcundaki yolculuğu 8 Ocak 2019’a kadar sürecek olan Venüs’ün Burçlara etkisi sevmeyi ve sevilmeyi işaret ediyor. Hayatın içindeki diğer olumsuzluklara rağmen ümit vaat edici sürpriz fırsatlar oluşuyor. İlişkilerde duygular daha coşkun ve tutkulu bir hal alıyor.

Venüs Akrep Burcuna geçtikten sonra ilişkiler farklı bir boyut kazanıyor. Yoğun istek ve arzunun yanı sıra oluşabilecek kıskançlıklar baskın hale geliyor. İşte burada dengeyi korumak önem kazanıyor. İçsel dürtüler ve düşünceler bazı günler huzur bozabilir. Sevdiğimiz insana karşı anlayışlı olmakta zorlanabiliriz.

Akrep’teki Venüs tüm burçları etkisi altına alırken yapılmaması gereken en önemli şey sahiplenmekte aşırıya kaçmamak olmalı. Basit şeyleri beynimizde büyüterek saçma kıskançlıklarla bunalıma girmek ilişkiyi zorlayabilir. Hayat bakış açımızı daha esnek tutar ve eğlenceli tarafından algılarsak, sevdiğimiz insanla aramızdaki bağı her zamankinden daha sağlam hale getirebiliriz. Sakin, tutarlı, sevgi dolu ve romantik bir döneme girerken hırstan, öfkeden ve intikam duygularından uzak günler dileriz.

Akrep Burcu’ndaki Venüs’ün Tüm Burçlara Etkisi

- Sponsor Bağlantılar -
loading...