Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
5.855
Yay Burcu 2018 Bahar Yorumu

YAY Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında başarının artacağının müjdesini verebiliriz. Ortaklık konularında hanenin şansı açılıyor. Ön sezilerinle hareket ettiğin şeyler hedefini buluyor. Eline geçecek olan yüksek bir meblağ her anlamda yüzünü güldürecek. İş değiştirmek veya genişletmek isteyen Yay Burcu için bahar ayları mükemmel fırsatlar sunuyor. Yaşantında yapacağın bir takım değişiklikler beraberinde beklenmedik sürprizler getiriyor. Aileden biriyle ilgili sana gelen bir haber biraz sorun yaratabilir. Kazancınla ilgili daha önce yaptığın bir yatırımın meyvelerini almaya başlıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile geçmişte yaşanan bir meseleyle ilgili yapacağın yüzleşme pişmanlık yaratıyor. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri sende sorumluluk duygusunu artırıyor. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri maddiyata bakışını bir anlamda değiştirecek durumlar yaratıyor. Parayla mutluluğun tadına bakıyorsun. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanında yaratıcılığın artıyor. Yeni ortak çalışmalar yapıyor, farklı bir organizasyonun içinde bulunuyorsun. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı zamanı istemediğin biriyle karşılaşabilir, konuşmak zorunda kalabilirsin. Bu tarihten itibaren hayat akışın değişebilir.

Yay Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında dış dünya, yakın çevre ve paranın etkisinde kalabilir. Özel hayatında aradığın etkiyi bulamayışın duygu ve düşüncelerini belli oranda değiştirebilir. Değer yargılarını gözden geçirmen gerekiyor. Evliliklerde eş ve çocuklarla daha fazla ilgilenilmesi gereken durumlar ortaya çıkıyor. Geçmişte yaşanan zorluklar geride kalıyor. Ailecek almanız gereken yeni kararlar var. Yer değiştirmeniz gerekebilir. Bu bir ev alma veya iş nedeniyle taşınma durumu ile ilgili. Hayatın getirilerinin Yay Burcu ilişkilerini etkisi altına alacağı bir bahar geliyor.

Yay Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Yay Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini detaylı şekilde ele alıyorsun. Aile büyükleri ile aradaki sorunlar gideriliyor. Gelecek adına uzun soluklu hızlı kararlar alınabilir. Baharın ilk zamanlarında evde yapılabilecek tadilat, boya, badana gibi işlere vakit ayırıyorsun. Evliysen çocuklarla ilgili yeni başlangıç noktaları beliriyor. Eşinle birlikte aldığın bazı kararlara ailelerin karşı çıkması olası görünüyor. Özel ve aile hayatına diğer insanların aşırı müdahalesine izin vermemelisin.

Yay Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında oldukça güçleniyor. Bedensel olarak en enerjik dönemini yaşıyorsun. Bu durum uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Ancak sen yine de gereksiz yorgunluklardan uzak durmaya bak. Ruhsal gel gitlerin olsa da çabuk toparlıyorsun.