Yay Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

17.750
Yay Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

YAY Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatında geçmişte yaşanmış olay ve konular gündeme geliyor. Bu bağlamda aşkta biraz isteksiz hissedeceğiniz bir ay diyebilir. Ay ortasında yaşanan 14 Kasım dolunay zamanına özellikle dikkat etmelisiniz. Sert açıların belireceği bu tarih özel hayatınızda beklenmedik gerilimler yaratabilir. Kasım ayının son 15’i daha sakin ve huzurlu geçiyor. Bu nedenle alacağınız tüm kararları ayın 2. yarısına bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Güvendiğiniz insanların, geçmiş hakkında, sizi yanlış yönlendirmesine müsaade etmeyin. Özel yaşantınızın gizli kalmış yanları ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda eskiden yaptığınız gibi alttan almıyorsunuz. Fedakarlıklarınıza ve görmezden gelmelere son vereceksiniz. Bu günlerde sağlığınızın da biraz hassaslaşması söz konusu.

Kasım Ayı Yay Burcu Aşk Hayatı kararlı ve gözüpek davranışlar içinde. Beklentisinin karşılığını alamayan yaylar kendini geri çekiyor. Anladığınız kadar anlaşılmak istiyorsunuz. Evli yay burçları Kasım ayının ilk 15’inde mümkün olduğu kadar tartışmalardan uzak dursunlar. Geçmişin geleceği gölgelemesine müsaade etmeyin. Bekar yayların ise, bu tarihte yeni başlangıç yapmamaları daha iyi olacaktır. Kasım ayının son 15’inde her konuda rahatlıyorsunuz. İfadelerinizde daha dikkatli olursanız karlı çıkan siz olabilirsiniz. Uzun süredir ilişki içinde olanlar Kasım’ın 23’ü ile birlikte geleceğe dair önemli kararlar alabilirler. Önümüzdeki zamanlar yaylar için bu konularda oldukça elverişli. 27 Kasım’dan sonra aşk size hislerinizin karşılığını tam olarak sunmaya başlıyor.

Yay Burcu Kasım Ayı Yorumu

Yay Burcu Kasım Ayı Yorumu

YAY Burcu Kasım 2016’da kendinden son derece emin davranışlarda bulunuyor. Tüm hayal kırıklıklarını arkanızda bırakıyorsunuz. Tamamen ileriye odaklısınız. Yay burcu iş, kariyer alanında da yükselişe geçiyor. Önemli iş
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.