Yay Burcu Nisan Ayı Yorumu

22.332
Yay Burcu Nisan Ayı Yorumu

Yay Burcu 2016 Nisan ayı iş, kariyer, para alanında güzel başlangıçlar yapıyor. Araştırmacı yönünüzü ortaya koyacağınız bu dönemde, işinize yarayacak her tür bilgiyi değerlendiriyorsunuz. İletişimde etkinliğiniz en iyi boyutlarda. Kariyeriniz konusunda daha ileri giderek basın-yayın organlarıyla işbirliği içine girebilirsiniz. Yay burcu aşk, aile, yuva konularında yaşayacağı önemsiz sayılabilecek problemleri kolayca aşıyor. Zaman zaman baskı altına alındığınızı hissederek fevri davranışlar sergileyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili geçirdiğiniz rahatsızlığın tekrarlanmaması için beslenmenize dikkat etmeli, bol bol dinlenmelisiniz. Eğitiminizde eksik kalanlar aklınızın bir köşesinde. Fırsat bulduğunuz ilk anda tamamlama yoluna gideceksiniz.

Nisan 2016 Yay Burcu aşk hayatı bir takım dalgalanmalar yaşıyor. Kariyerinize ayırdığınız zamanı özel yaşantınıza ayıramıyorsunuz. Sevdiğiniz insanı ihmal ediyor olmanız duygusal sorunlara yol açabilir. Partnerinizin desteğini üzerinizde hissedebilmek için dengeyi bulmanız şart. Nisan ayı sonunda bununla ilgili kısa bir tatil yapmanız olası görünüyor. Yay burcu ev, aile, yuva konularında sonraki dönemde daha şanslı. Kalbi boş olan yaylar ise bu süreçte tamamen işine konsantre olmuş durumda.

Nisan ayı Yay Burcu iş, kariyer alanında oldukça iddialı. Kendinizi aşan bir çalışma sergiliyorsunuz. Etrafınızın taktirini de kazanan üstün başarınız azımsanamayacak kadar büyük. Önünüzü kesebilecek oluşumlara karşı tedbirli davranmalısınız. Sizi yanlış kararlar almaya zorlayan kötü niyetli insanların farkındasınız. Aile yaşantınızı ihmal etmemeye çalışın. Onların desteği bu açıdan son derece önemli. Projelerinizi hayata geçirmek için ay sonu daha uygun. Kariyerinizde hedeflerinizi büyütmek ve reklamınızı yapmak için medya ile iletişime geçmenizde fayda var.

Yay Burcu Nisan ayında eğitime zaman ayıramıyor. Yurt dışı eğitim planlarınızı bir süre daha ertelemek zorundasınız. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konular için danışman edinmeyi planlıyorsunuz. Nisan ayında rutin sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Bilgisayar başında fazla kalmamaya, iyi uyumaya ve spora önem verin.

Astrolog Derya Atak

yay-burcu-bahar-fali

Yay Burcu Bahar Yorumu

Yay burcu, 2016 yılı bahar aylarının en şanslı burçlarından. Zaman zaman ufak tefek aksaklıklar yaşansa da, özverili tutumunuz ve duyarlılığınızla üstesinden geliyorsunuz. Bu baharla birlikte daha güvenli, daha sempatik ve her konuda daha özenli davranıyorsunuz. İş, kariyer anlamında en iyi seviyelere ulaşarak, dilediğiniz maddi özgürlüğe kavuşuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.