Yengeç Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

Yengeç Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

29 Eylül 2020 tarihinde Satürn Oğlak burcuna geçiş yapacak ve geleceğiniz için yeni düşünceler içerisine girebilirsiniz. Satürn yeniden inşa etmenize yardımcı olacaktır ama bu süre zarfında karşınıza çıkabilecek olan olumsuzlukları hoşgörü ile karşılamanız gerekebilir. İkili ilişkilerde şanslı bir döneme gireceksiniz, özellikle sizin için oldukça önemli olan kişileri daha fazla yanınızda görebilecek ve onların desteğini eksiksiz bir şekilde hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek, aşk hayatınız hakkında içinizde belirsizlikler yaşıyorsanız eğer bunlar son bulmaya başlayacak. Yeniay sayesinde geçmişte yaşamış olduğunuz zorlukların neden kaynaklandığını anlayacak buradan yola çıkarak ilişkinize yön verebileceksiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise bu dönemde size iyi gelecek olan bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve bu ilişkide kendinizde eksik hissettiğiniz yerleri tamamlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

29 Kasım 2020 tarihinde Neptün ileri hareketine başlayacak. Hedeflerinize açılan yolun içerisine yakın çevrenizden bir engel çıkabilir. Uzun zamandan beri kariyerinizde elde etmiş olduğunuz başarıyı kıskanan bir kişi sizin karşınıza bazı engeller koyabilir. Neptün sayesinde bunun kim olduğunu anlayacak ve durumu kısa süre içerisinde düzeltebileceksiniz. Maddi açıdan sizi zorlayacak olan süreçlerde ailenizi yanınızda bulabileceksiniz ve bu durum sizi fazlasıyla rahatlatacak.

Yengeç Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

19 Aralık 2020 tarihinde Jüpiter Kova burcuna geçiş yapacak ve iş hayatınızdan biraz uzak durmak isteyebilirsiniz. İş yerinizde sizi geren ve modunuzu düşüren durumlar söz konusu ve bu yüzden kariyeriniz için bu sıralar ekstra çaba sarf etmek istemeyebilirsiniz. Siz her zamanki gibi sakin kalarak durumları toparlamanın güzel bir yolunu bulabileceksiniz. Parayla ilgili durumlarınızı çok iyi bir noktaya getirecek ve hatta yatırım yapma fırsatı da elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.