Yengeç Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

17.174
Yengeç Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

YENGEÇ Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı, geçen zamanın heyecanını ve hareketliliğini kaybediyor. Özel yaşantınıza duygusallık hakim olmaya başlıyor. Bununla birlikte sevdiğiniz insana zaman zaman uyguladığınız psikolojik baskı ilişkinizi zorlayabilir. Sorun yaratan partnerinizmiş gibi davranmak yerine, anlaşamadığınız noktaları empati ile halletmeniz faydalı olacaktır. Kasım ayı yengeç burcu, işlerini toparlamaya ve yoluna sokmaya çalışırken, aşkı ihmal edebilir. Yaşantınızı planlama yoluna gider ve alışkanlıklarınızı gözden geçirirseniz, eminim yeterli zamanı bulabileceksiniz. Maddi konularla ilgili yaşayacağınız sıkıntıyı, partnerinize farklı şekilde yansıtmanız söz konusu. Bu ay içinde birlikte alacağınız kararları ertelemenizde fayda var.

Kasım Ayı Yengeç Burcu Aşk Hayatı daha hassas konularla gündeme geliyor. Evli yengeçler akrabalarla girecekleri bazı ortamlardan sonra eşlerle tartışma yaşayabilirler. İletişime dayalı ufak tefek sorunlar, özellikle Kasım ayı ortalarında sizi zorlayabilir. 14 Kasım Dolunay zamanı ters etki yaratabilecek zamanlar söz konusu. Aşk hayatınızın iyi gitmeyen yönlerine gerçekçi şekilde yaklaşmalısınız. Tekrar eden sorunların asıl kaynağı, konuşulmayan ve sonuca bağlanmayıp kapatılan konulardır. Bekar yengeçler aşk hayatında daha hızlı. Yeni tanışmalar ve güzel bir başlangıç için iyi bir aydasınız. Yaşanabilecek ufak tefek sorunların ardından, 18 Kasım ve sonrası ilişkinizdeki dengeyi yakalıyorsunuz. Kasım ayını partnerinizle birlikte daha rahat geçirmek için sizi rahatsız eden ortamlara girmeyin ve tansiyon yükseltecek cümleler kurmamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu

Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu

YENGEÇ Burcu Kasım 2016 tarihi ile birlikte ektiğini biçiyor. Aşk ve iş hayatınız aynı oranda ilerliyor. Yaşantınıza denge geliyor. İş hayatınız konusunda büyük atılımlarda bulunabileceğiniz fırsatlarla karşılaşıyorsunuz..
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.