Aslan Burcu Olmanın Bir Ayrıcalık Olduğunun 10 Kanıtı

12 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 66.804 kez okundu.

Aslan Burcu grubu ateştir ve ateş gibidir, bu tartışılmaz bile!

1. Onlar engel tanımazlar.

İmkansızları yoktur. Aslan Burcu’nun kendine olan güveni kimsede yoktur. Herşeyine hayran olan bu burcun insanı durumu egoya dönüştürmeden dengelemeyi bilir.

2. Karşı Konulmazdır

Aslan burcunun karşıkonulmaz çekiciliği diğer insanları kolayca etkisi altına alabilir. Eğer bir aslan size sahip olmayı kafasına koyduysa mutlaka olur. Davranışları ve sözlerini hayata uyarlayışı çevresine güven verir.

3. Yaşamı Sever

Aslan Burcu insanı yaşama isteği ile doludur. Aynı zamanda marjinaldir. Herkesle iyi geçinebilir ve herkesten ayrı özellikleri vardır. Aslan Burcu’nun tercihlerini belirlemesinde pek etkili olamazsınız. O bir şeyi gözüne kestirmişse siz ne deseniz boştur.

4. Aslan Burcu Kararlıdır

Bir kere karar verdiyse geri adım atmaz. Özellikle verdiği sözleri sırf söz verdiği için bile tutacaktır. Deneyip yanılmak onun için sorun yaratmaz. Dener, yanılır, deneyimim der yola devam eder.

5. Anka Kuşu Gibidir

Küllerinden yeniden doğabilecek güce sahiptir. Aslan Burcu girdiği bir savaşın ortasından sağ salim çıkar ve geride kalan enkazın üzerinde keyifle kahvesini yudumlar.  Onunla savaşmak tam bir ahmaklıktır.

6. Yaratıcı ve Girişimcidir

Yaratıcı fikirlere sahiptir ve son derece girişimcidir. Aklına yatan bir iş varsa onu yapar, satar, kazanır. Ticari ve matematiksel kafası on numaradır. Girdiği bir işte başarısız olma ihtimali sıfırdır.

7. Kıskanılır

Aslan Burcu insanı pasif ve başarısız insanlar tarafından pek sevilmez. Onu eşsiz özelliklerinden dolayı şiddetle kıskanan birçok insan vardır çevresinde. Bununla birlikte dostlukları sağlamdır ve seveni de çoktur. Tabi aşık olanı da.

8. Sevdi mi Tam Sever

Tam bir aşk insanıdır Aslan insanı. Aşk için yaratılmış bile diyebiliriz onlar için. Sevdiği zaman bağlanır, kapılarını sonuna kadar açar ve aşkta sınır tanımaz. Açık sözlüdür. Hiçbir konuda şüphe bırakmaz, nettir.

9. Bambaşkadır

Aslan Burcu özellikleri itibariyle diğer burçların tümünde ayrı tutulur. Çünkü onda toplanan özelliklerin tümü burçların hiçbirinde aynı şekilde toplanmamıştır. Kısaca Aslan Burcu zeki, çekici, mesafeli görünüşünün altında davetkar, karakterli, tutarlı, yumuşak, adil, sadık, gururlu ve eşsizdir.

10. Unutulmazdır

Aslan Burcu sevgiliniz olduysa ve ayrıldıysanız onu asla unutamazsınız. Kısacık bile birlikte olduysanız hayatınız boyunca sizde bıraktığı o farklı etkiyi hatırlarsınız. Sarışın, esmer veya kumral hiç fark etmez. Aslan Burcu duruşu, bakışı ve yaydığı güçlü enerji ile dikkatinizi çekmeyi başaracaktır. Onu yanınızda taşımak gurur vericidir. Tabi taşıyabilirseniz. 😉

Günlük ve Haftalık Yorumlarınızı Okumayı Unutmayın !

Aslan Burcu Günlük Yorum

▶ Aslan Burcu Haftalık Yorum

Aslan Burcu Haftalık Aşk Yorumu

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git