Burçlar 2018 Kış Yorumu

23 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 111.158 kez okundu.

Koç Burcu Kasım 2017 Yorumu

Koç Burcu Kış 2018 Yorumu

KOÇ Burcu 2017 – 2018 kışa girerken aşk, kazanç ve aile ilgili durumlara daha özenli yaklaşıyorsun. Denge sağlamak için yapacağın birtakım fedakarlıklar gelişmelere olumlu şekilde yön veriyor. Kariyerinde ne kadar çok çaba sarf edersen o kadar kazanıyorsun. Bu aylarda iş değiştirmeyi düşünüp uygulamaya koyabilirsin. Aşk hayatınla ilgili zamana bırakman gereken şeyler var. Sağlığına biraz daha dikkat etmeni öneriyoruz.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Kış 2018 Yorumu

Boğa Burcu Kış 2018 Yorumu

BOĞA Burcu 2017 – 2018 kış ayları içinde aşk, iş, aile ve ilişkilerde sıkıntılara yönelik hareket ediyorsun. Geçmiş zamanda ve bu dönemde yaşanan bazı gelişmelerden pek hoşnut olmasan da elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsun. Kasım ayında son bulan bir durumdan sonra yeni fırsatlarla karşılaşıyorsun. Aşkla ilgili güzel gelişmeler var ancak duyguların konusunda pek emin değilsin. Sağlığın daha iyi olmasına rağmen kış aylarında hassasiyetini koruyor.
Devamı için tıklayın

İkizler Burcu Kış 2018 Yorumu

İkizler Burcu Kış 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatıyla ilgili yeni planlara dahil oluyorsun. Güven vermeyen durumlardan tümüyle sıyrılmak istiyor, bu yönde ilerliyorsun. Seyahatlerle birlikte harcamalar artıyor. Aşk hayatına girecek olan yeni biri aklını başından alabilir. Buna dayanarak söyleyebiliriz ki heyecanın doruklarına çıkabilirsin. Ancak bu çıkışın bir inişi olacağını unutmamalısın. Bununla birlikte keyfine olan düşkünlüğün ve rahatlığın yaşam alanında yapacağın bazı değişiklikleri işaret ediyor.
Devamı için tıklayın

Yengeç Burcu Kış 2018 Yorumu

Yengeç Burcu Kış 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatını büyük oranda düzene sokuyorsun. Önceliklerin biraz değişebilir. Yeni kariyer hedefleri belirliyor eskiye oranla daha fazla ön plana çıkıyorsun. Daha fazla kazanç ve itibar için yeni işlere yönelebilirsin. Aşk hayatında inatlaşmayı bir kenara bırakarak partnerinle arandaki gelişmelerden keyif almaya çalışıyorsun. İkili ilişkilerin muhteşem bir düzeye ulaşıyor. Sağlığın yerinde ve fiziksel anlamda yeni aktivitelere meraklısın.
Devamı için tıklayın

Aslan Burcu Kış 2018 Yorumu

Aslan Burcu Kış 2018 Yorumu

ASLAN Burcu 2017 – 2018 kış ayları ile birlikte hayatında köklü değişimler yaşıyorsun. Hem özelin hem de kariyerinde ilerleme gözleniyor. Bugüne kadar fazlasıyla hak ettiğin şeyleri elde etmekte artık zorlanmıyorsun. Bu aylarda daha ferah bir mekana geçiş süreci yaşanabilir. Her anlamda huzuru buluyorsun. Düşünsel bazda çok fazla yol katedeceksin. Seni üzen insanlardan uzaklaşarak daha mutlu bir hayat sürmeye hazır ol sevgili Aslan Burcu.
Devamı için tıklayın

Başak Burcu Kış 2018 Yorumu

Başak Burcu Kış 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile düzenine daha fazla önem veriyorsun. Bu aylar içinde oldukça yoğun ve koşuşturmalı günler seni bekliyor. Yakın çevrenin ilgisi ve desteği artıyor. Evliliklerde eşler arasında sorunlardan dolayı oluşan mesafe kapanıyor. Birbirinizi daha iyi anlıyor, sevginizi gösterecek ortamlar yaratıyorsunuz. Devam eden ilişkilerde yaza dair ciddi programlar yapılıyor. Önceliklerinin değişeceği güzel bir kış seni bekliyor sevgili Başak Burcu.
Devamı için tıklayın

Terazi Burcu Kış 2018 Yorumu

Terazi Burcu Kış 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve ilişkileri arasındaki dengeyi tutturmaya çalışıyor. Daha çok kazanç yönünde attığın adımlar sonuç veriyor. Büyük bir projeden beklediğin güzel haber bu ay sonuna doğru geliyor. Ciddiyetsiz iş ve ilişkilere mesafelisin. Aile hayatında her şey daha iyiye gidiyor. Aşkla ilgili düşüncelerini değiştirmek zorunda olduğunu hissediyor ancak bunu hayatına uyarlayamıyorsun. Geçmişle bağlarını koparıp atmak canını yakıyor gibi.
Devamı için tıklayın

Akrep Burcu Kış 2018 Yorumu

Akrep Burcu Kış 2018 Yorumu

AKREP Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatına yoğunluk hakim oluyor. Oldukça kalabalık zamanlar geçiriyorsun. Beklemediğin insanlarla karşılaşman olası görünüyor. Eskiden kalan birinin karşına çıkması ve duyguların depreşmesi söz konusu. Kariyerinde eksik olan bir noktayı ele alarak tamamlıyor ve bu sayede iyi gelir elde etmeye başlıyorsun. Unuttuğun bir paranın aniden gelişi ile daha da keyifleniyorsun. Aşk hayatında sıcak samimi ilişkiler yer alıyor. Bunun yanında alışık olmadığın heyecanlar yaşayabilir, kendini olmadık yerlerde bulabilirsin.
Devamı için tıklayın

Yay Burcu Kış 2018 Yorumu

Yay Burcu Kış 2018 Yorumu

YAY Burcu 2017 -2018 kış ayları içinde hayatla uyumlusun. Kış başlarken maddi birtakım beklentiler ortaya çıkıyor. Çok sürmeden gerekli finans kaynağını buluyorsun. Kredi alarak yatırım yapma fikri ile hareket edebileceğin bir sezona giriyorsun. Kazancın iyi ancak bazen isteklerinin tümünü karşılamaya yetmiyor. Aşk hayatında son derece cesur ve tutkulusun. Yaşanan bazı belirsizlikler kış sonuna kadar ortadan kalkıyor. Yürütülen gizli ilişkilerde risk artıyor.
Devamı için tıklayın

Oğlak Burcu Kış 2018 Yorumu

Oğlak Burcu Kış 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatında tüm konulara hakimsin. Sorumluluk duygun gelişiyor. Aile hayatına daha fazla önem veriyorsun. Maddi anlamda atacağın adımlar gelecek adına ümit vaat ediyor. Bu kış iş değiştirebilir, yeni bir iş kurabilirsin. Kazanç alanında aktifliğin artarak devam ediyor. Uzun zamandır belli bir konuda yaşanan sorun son buluyor. Hayallerin ve hedeflerin artık daha büyük. Oğlak Burcu aşk hayatı kış boyunca canlı ve sürprizlere açık. Eski süreçleri geride bırakmaya kararlısın.
Devamı için tıklayın

Kova Burcu Kış 2018 Yorumu

Kova Burcu Kış 2018 Yorumu

KOVA Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatınla ilgili attığın adımlar son derece büyük. Riskli girişimlerde bulunuyorsun. Belki daha fazla çalışman gerekecek ama hayatındaki huzur ve uyum artıyor. Yaşam alanını tümden değiştirebilirsin. Bu süreçte var olan birikimlerini harcamak zorunda kalabilirsin. Ancak endişe etmene gerek yok çünkü kısa sürede tekrar birikim yapma şansı buluyorsun. Güvendiğin biri, eşin veya partnerin sana büyük destek oluyor. Yine bazı sevdiklerinden uzak kalacağın uzun bir döneme giriyorsun.
Devamı için tıklayın

Balık Burcu Kış 2018 Yorumu

Balık Burcu Kış 2018 Yorumu

BALIK Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatında herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmüyorsun. Yaşam standartlarını daha fazla yükseltmek için birikim yapma gereği duyabilirsin. Bir yandan da yapmak ve yaşamak istediklerin var. Düzeninin bozulmasından pek hoşlanmayan biri olarak aşkla ilgili yeni adımlar atmak istemiyorsun. Ancak kış ayları hiç de tahmin ettiğin şekilde geçmiyor sevgili Balık Burcu. Aklınla kalbin arasında kalacağın bu aylar seni duygusal anlamda biraz zorluyor. Özellikle aşk hayatındaki gelişmelere dikkat etmelisin.
Devamı için tıklayın

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git