Oğlak Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 19.074 kez okundu.

OĞLAK Burcu Mayıs 2017 tarihinde çok istediğin bir konuda zafere ulaşıyorsun. Hırsını kontrol etmen ve zafere giden yoldaki aşamaları gizlemen işe yaradı. Seni çekemeyen rakiplerinin kıskanç bakışları arasında isteğini elde ediyorsun. Fırsatlarla dolu yeni bir dönem seni bekliyor. İçinde beslediğin olumlu şeyler büyüyor ve dışına çıkarak sana pozitif şekilde geri dönüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile tutucu davranışların artabilir. Ailede sahiplenme duygusu baskı yaratan durumlara neden olabilir. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkisi ile birlikte yüksek enerjiye sahip oluyorsun. Daha çok çalışarak kazanma isteğin artıyor. Verdiğin emeklerin paraya dönüşeceği bir döneme giriyorsun.

Oğlak Burcu Mayıs 2017 Aşk

Oğlak Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de kartları açık oynuyor. Düşüncelerini açıkça belirtmekten çekinmiyorsun. Bazen suçlayıcı ve iğneleyici konuşabilirsin. Güvensizlik yaşadığın noktalarda öfke patlaması kaçınılmaz oluyor. Baskıcı ve yolunda gitmeyen bir ilişkin varsa bu ay içinde son verebilirsin. Ailenin de devreye gireceği durumlar söz konusu. Bekar isen arabuluculuk yapan yakınların, sana uygun biriyle tanışmanı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde eleştirici tutum sergiliyor. Bazıları senin bu tavrından hoşnut değil. Zekanın ve yeteneklerinin sorgulanmasına öfkelenebilirsin. Olumsuz yönde ilerleyen bazı işlerle ilgili işine karışan yakınlarını suçlayabilirsin. Bu durum ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Senden ve senin dışında kaynaklanan hatalara karşı sabırlı olmalısın. Bazı yenilgileri geride bırakmak önünü açmak için en iyi yol olabilir. Yolunda seni bekleyen bereket dolu günler var.

Oğlak Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde stres dışında iyi durumda. Kendini boş yere strese sokuyorsun. İlerlemeyen konulara duyduğun gereksiz endişeler şimdi olmasa bile sonraki zamanlarda sağlığına zarar verebilir. Mevsim değişikliğinden olumsuz şekilde etkilenebilirsin. Özellikle alerjin varsa daha dikkatli olmalısın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git