Oğlak Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 11.651 kez okundu.

OĞLAK Burcu Ocak 2018 tarihinde çevresiyle güven ilişkisi geliştiriyor. Herkesin sana güvenmesinin yanında senin bazı insanlara bir türlü güvenemeyişin zaman zaman sorun yaratıyor. Beklentilerin fazla olması seni kasıyor. Kendini ait hissetmediğin yerlerde uzun süre kalamıyorsun. Özgürlük anlayışın bu yönde ve karşındaki insanın seni anlaması uzun sürebiliyor. Tüm bunların yanında attığın adımların sağlam ve yerinde oluşu yakınlarının sana olan güvenini sarsmıyor. Oğlak Burcu aşk hayatında Ocak 2018’de oldukça yoğun bir süreç yaşanıyor. Kendini ifade etmek konusunda güçlük çeksen de, istediğini yaptırman uzun sürmüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri düzen sağlamakla ilgili sürece hız veriyor. İş, aile ve özel hayatında alacağın kararlar bu yönde etkili oluyor. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri seni sınar nitelikte. Senin burcunda oluşan Yeniay zorlandığın noktalarda üzerine geliyor. Bu tarihte mesafeli olman gereken insanlara dikkat etmeli, tavrından asla taviz vermemelisin.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Ocak 2018 tarihinde bir ileri bir geri şeklinde devam ediyor. Kafanda tam olarak yerine oturmayan şeyleri konuşma gereği duyuyorsun. Partnerinin sus pus oluşu bazen işi daha da güç hale getirebiliyor. Konuşulup halledilmesi gereken meseleler varken susmanın ne anlama geldiğini çözemiyorsun. İlişkine biraz zaman tanıman iyi olabilir. Evlilikler için de bu söylenenler geçerli. Bekar Oğlak Burcu Ocak 2018’de yeni başlayacağı bir ilişkiyi uzun vadede alıp götürebilir.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerini önemsiyor. Bazıları ile yolları ayırırken, bazılarıyla samimiyeti ilerletiyorsun. Geri adım atman gereken konularda bunu yapmaktan çekinmiyorsun. Kimsenin bilmediği hesapların var ve sır gibi saklıyorsun. Maddi anlamda ser verip sır vermemen gereken konular var. Çevrende yeni başlayan arkadaşlıkların güven ortamı içinde ilerliyor. Aile içinde kırgın olduğun biriyle bu ay barışıyorsun. İlişkileri yönetmek konusunda üzerine yok. Bunu ay içinde belirgin şekilde yaşıyor ve yaşatıyorsun.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Ocak 2018’de oldukça güçlü. Yeni bir yaşam planı tasarlarken sağlığını da içine dahil etmeyi unutmayacaksın. Senin için sağlık, kaliteli bir hayatın ilk şartı. Bu nedenle daha da güçlenmek için bu yöndeki çalışmalarını geliştireceksin. Başta kötü alışkanlıklar ve huylar geliyor. Onları bırakma çabası ardından güzel günler getiriyor. Gerisi zaten geliyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git