15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak Hangi Burç

15 Ocak Hangi Burç ? 15 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 15 Ocakta doğan oğlak insanı heyecanlı ve heveslidir; zira buraların en büyüğü olmak, olamadığında da en azından zıpırlığını konuşturmak ister. Sıklıkla ilgilendiği hobileri arasında üste çıkma çabası vardır ki tartışmalarda kimi zaman insanları kendinden bezdirmesine sebep olur. Bazen bir tartışma değil de sıradan bir konuşma içerisinde olduğunu bile unutup en büyüleyici, karşısındakine şaşkınlıktan dilini yutturacak hikâyesini anlatmak hevesindedir. Dinlemek konusunda pek başarılı değildir bu yüzden; karşısındaki konuşurken onun aklında anlatılanı gölgede bırakacak bir hikâye arayışı vardır. Ancak bütün bunların dışında sevdiklerine karşı oldukça koruyucu bir yanı vardır. Arkadaşlarının gerçekten yardıma ihtiyaçları olduğunda akıllarına ilk o gelir. Her ne kadar dinlemeyi bilmeyen, bazen biraz yüksekten attığı vaki olan ve çevresindekilerle sanki bir yarış içindeymiş gibi davranan biri de olsa insanlar tarafından çok sevilir.

15 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 15 Ocakta doğan oğlak kadını kişisel bakımına önem verir; saçlarına ve cildine bakımlar yapar, her daim temiz olmaya ve temiz giyinmeye özen gösterir. Aklına geldiğinde banyo yapıp dişlerini fırçalayan biriyle birlikte olmak düşüncesi bile tahammül sınırlarının dışındadır. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi, gezmeyi çok sever. Ailesine de zaman ayırmayı asla unutmaz.

15 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 15 Ocakta doğan oğlak erkeği tehlikeli sporlarla ilgilenmekten hoşlanır. Dengeli ve düzenli beslenmek ondan sorulur, tabi arada bazı leziz kaçamaklar yapmaktan da geri durmaz. İnsanlara karşı saygılı bir tutumu vardır. Genel anlamda zaten cömert biridir ancak partneriyle birlikteyken harcadığı paranın hesabını tutmaz. Parayı kullanmaktan çekinmediğinden iyi gelir getiren işlerde çalışmak onun için önemlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.