23 Aralık Hangi Burç

Gereksiz, olmayacak hayaller kurmaz. Somut ve elle tutulur olana önem verir. Kendi doğruları vardır. Herkesi dinler ama bildiğini yapar. Belirsiz olan hiçbir şeyi hayatında barındırmaz.

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık Hangi Burç ? 23 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 23 Aralıkta doğan oğlak insanı belirsizliklerden tam anlamıyla nefret eder. Arkadaşlarının duyguları, söylemleri ve düşünceleri konusunda net olmaması onun da kafasının karışmasına nede olur ve bu da ciddi anlamda sinirlerini bozar. Olmayacak şeylerle işi yoktur, öyle pek hayalperest biri değildir ancak bir hayal kurarsa bile oldukça gerçekçi bir şeyler üzerinden gider. Gerçekçi olmayan şeyler ona zaman kaybına yol açan çocuk işi komiklikler gibi gelir ve bu tarz fikirleri olan insanlarla vakit geçirmekten keyif almaz. Kendince doğruluğuna inandığı şeyler vardır ve kendi doğrularının insanların genel yargılarıyla örtüşüp örtüşmediği onu ilgilendirmez. Kendi ahlak sistemine uygun olmadığını düşündüğü hiçbir olay ve platformda yer almaz.

Bir sorunla karşılaşan herkesin bir anda çevresi ‘akıl vericiler’ ile çevrelenir, sanki bunlardan birini dinlemek ve söylediklerini uygulamak zorundaymış gibi hisseder insanlar. Ancak o başka birinin aklına ihtiyacı olmadığını düşünür. Kibarlık edip dinlese de yine kendi bildiği yolda yürür.

23 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

23 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 23 Aralıkta doğan oğlak kadınının inadından korkmayacak kadar özgüveni yüksek birinin ya en az onun kadar inatçı olması gerekir ya da aklını yitirmiş olması gerekir. Onunla inatlaşmada ne kadar ileri giderseniz o kadar ilgisini çekersiniz ve sonunda muhtemelen ya çok sıkı dostu olursunuz ya da parmağına yüzüğü takarsınız.

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralık Hangi Burç

23 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

23 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 23 Aralıkta doğan oğlak erkeği ofisine gittiğinde işiyle ilgili olmayan her şeyden aklını temizler. Bu nedenle ofis içerisinden ya da sosyal hayatından arkadaşları biraz gevezelik etmek için yanına geldiğinde yahut onu aradığında dikkati dağılır, sinirleri gerilir. Mesai bitiminde evine döndüğünde ise işiyle ilgili tek kelime konuşmak istemez, konu oraya getirilmeye çalışıldığında iyilik sağlık deyip lafı çevirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.