24 Aralık Hangi Burç

Konuşmayı ve dinlemeyi sever. Sevgisini ve ilgisini belli eder. Kendini motive edebilir. Karar verme aşamasında çok zorlanır. Bünyesi hassastır. Kolayca hasta olabilir ve sakatlanabilir.

24 Aralık Hangi Burç

24 Aralık Hangi Burç ? 24 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 24 Aralıkta doğan oğlak insanının önünde ne kadar çok ya da az seçenek olduğu önemli değildir, iş karar vermeye geldiğinde çuvallaması çok olasıdır. Herkesin yaradılışında bir kusur olur ya, onunki de budur işte! Ayrıca onun narin bünyesi düz yolda yürürken sakatlanmaya müsaittir. Ailesi ya da arkadaşları onu her ay hastanelerden toplayabilir. Hastalıklarının ardı arkası kesilmez. Ancak içinde hiç tükenmek bilmeyen bir güzellik vardır ki hayata dair tüm motivasyonunu yine kendinden alır. Her şeyin ötesinde güzelliklerden beslenen bir ruhu vardır ve sevdikleriyle birlikte olduğu sürece bu güçlülük hali devam edecektir. Sevdiklerine karşı her zaman nazik ve sevecendir, onları merak eder ve iletişimlerinin hayat boyu sürmesini ister. Sevdikleriyle bir arada olduğunda çenesi durmaz ama konuştuğu kadar dinlemeyi de unutmaz.

24 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

24 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 24 Aralıkta doğan oğlak kadını tatlı küçük bir peri gibi bir anda hayatınıza girip tüm duygu durumunuzu alt üst edebilir- ama iyi anlamda! Çünkü onunla geçireceğiniz zamanı başka hiçbir şeye değişmeyeceksiniz. Mütevazi bir karakteri vardır, çok fazla eşyaya ve gösterişe ihtiyacı olmadığını düşünür. Doğallık ve sadelikten yanadır.

24 Aralık Hangi Burç

24 Aralık Hangi Burç

24 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

24 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 24 Aralıkta doğan oğlak erkeğinin kalbi kırılmaya çok müsaittir. Aşk acısı çekmek onun günlük rutini gibidir; işin kötüsü hâlihazırda bir sevgilisi olduğunda bile bir acı çekmeye teşnedir. En büyük korkusu kaybetmektir ve kendini her şeyin bir sonu olduğu düşüncesine o kadar alıştırmıştır ki mutlu mesut devam eden ilişkisini bile mahvetmeye çok yakındır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.