25 Aralık Hangi Burç

İyi bir sırdaştır. Bazı konularda onu anlamak güç olabilir. Bu, her şeyi anlatmamasından kaynaklanır. İnandığı şeyi sonuna kadar savunur ve inat eder. Aşırı gururludur. Aşkta kaybetmeye gelemez.

25 Aralık Hangi Burç

25 Aralık Hangi Burç ? 25 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 25 Aralıkta doğan oğlak insanı partnerine baskın gelmekle kafayı bozmuş değildir aslında ancak duygularıyla oynanması onun şalterlerini attırabilir. Bu durumda biraz tehlikeli birine dönüşmesi olasıdır. Çünkü yere göğe sığdıramayacağı bir gururu vardır ki burnu düşse eğilip almaz ama düşürene de dünyayı dar etmeden ölmez. Dostları bilir ki onunla paylaştıkları şeyler asla ondan başkalarına taşınmayacaktır. Çevresindekilere güven veren pozitif bir enerjisi vardır. Bazı şeyleri neden yaptığını ya da bazı sözleri niye söylediğini anlayamayabilirsiniz. Arasının normalde iyi olduğunu bildiğiniz birine karşı birden bire neden böyle bir tavır içerisine girdiğini algılamak başta zor olabilir. Ancak olayların arka planında bir takım yaşanmışlıklar vardır ve o kimselere işlerin iç yüzünü anlatmayacak kadar ketumdur. Oldukça inatçı yapısı nedeniyle kendi doğrularından başkasını kabul etmemeye yeminli gibidir.

25 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 25 Aralıkta doğan oğlak kadınının eline temizlik ve titizlik konusunda kimseler su dökemez. Onun evine geliyorsanız onun kurallarına göre davranmanız gerekir, ufak bir dezenfekte işleminden sonra koltuklarına rahatça oturabilirsiniz. Verdiği hediyenin, ikram ettiği yemeğin ve yaptığı herhangi bir şeyin beğenilip beğenilmediğini anında tespit edebilen kartal gözlerine sahiptir.

25 Aralık Hangi Burç

25 Aralık Hangi Burç

25 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 25 Aralıkta doğan oğlak erkeği pek çok başarıya imza atabilirdi, tabi biraz daha azimli olsaydı… Ufak bir zorlukla karşılaştığında pes etmeye meyillidir. Bu nedenle genellikle sınırlarını zorlamak konusunda birilerinin onu biraz itelemesi gerekebilir. Kendini güçlü hissettiğinde daha başarılı biri olacaktır. Özellikle partnerinin desteği onun için çok önemlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.