Kadınlar Duysun

26 Aralık Hangi Burç

22.12.2020
220

Kinci değildir. Her şeyi kolay öğrenir ancak zor ikna edilir. Çevresi kalabalıktır, arkadaş sıkıntısı çekmez. Önem verdiği konuda dikkatli ve tedbirlidir. Yol yordam göstermeyi sever.

26 Aralık Hangi Burç

26 Aralık Hangi Burç ? 26 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 26 Aralıkta doğan oğlak insanını tek görmeniz sizin şansınızadır, zira denizde kum onda arkadaş ve tanıdık çevresi olduğu için genellikle kalabalık bir arkadaş grubunun içinde bir yerlerde bulunması çok daha olasıdır. Önem sıralamasına göre dikkatini arttırır; çok da önemli olmadığını düşündüğü şeyleri geri plana atarken gerekli gördüğü şeylere daha bir dikkatli davranır. Yapılan yanlışların çetelesini tutup da intikam peşinde bir ömür harcayacak biri değildir, hatta çoğu şeyi üstüne bile alınmayacak kadar umursamazdır. Bu nedenle onu sinirlendirmeye çalışanların çoğu boşa kürek çekmiş olabilir. Yapmak istemediği bir şeyi yaptırmak için ikna etmeniz epey zordur. Herhangi bir konuda fikrini soranlara uzun uzun anlatmayı ve biraz da akıl vermeyi sever. Özellikle kendisinden daha deneyimsiz biri iş ortamına geldiğinde ufaktan yol yordam göstermek hoşuna gider. Hızlı kavrayan bir zekâsı vardır.

26 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

26 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 26 Aralıkta doğan oğlak kadını keyifli ve rahat bir hayat yaşamak isteyenlerden bir adım önde gider; zira o yaşamak istemez, yaşar. Gerçekten umursadığı şeylerin sayısı o kadar azdır ki sıradan bir günde keyfini bozacak bir sorunla karşılaşması riski epey düşüktür. Panik atak halde buluttan nem kapan insanlara hayret eder.

26 Aralık Hangi Burç

26 Aralık Hangi Burç

26 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

26 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 26 Aralıkta doğan oğlak erkeği bir ofiste masa başı işlerde, ensesinde patronlar iş bekler vaziyette çalışmaktan zerre keyif almaz. Bu nedenle daha rahat, evden çalışabileceği ya da ofis dışında çalışılacak saha işlerine yönelir. Çünkü bir yere tıkılıp kalmaktansa hareket halinde olmak ona daha verimli çalışma motivasyonu kazandırır.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.