Kadınlar Duysun

27 Aralık Hangi Burç

23.12.2020
197

İlişkilerinde seçicidir. Hislerini kolay kolay açmaz. Herkesle sohbet etmekten hoşlanmaz. Arkadaşlığa önem verir. Yalancı, yapmacık insanları hayatında barındırmaz.

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralık Hangi Burç ? 27 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 27 Aralıkta doğan oğlak insanı dışarıda kalmayı seven biridir, daha doğrusu öyle çok sıcakkanlı, tanıştığı insanlarla hemen kaynaşan hatta öyle pek yeni insanlarla tanışmaya can atan biri değildir. Hasbelkader biriyle tanıştığında da onu arkadaşı olarak görmesi için birlikte biraz fazla vakit geçirmeleri gerekir. Şayet ilk intiba olarak karşısındakinden hoşlanmadıysa bir daha onunla yan yana gelmemeye özen gösterir. Çoğu kişinin sohbetinden muhabbetinden hiçbir zevk almaz dolayısıyla o kişilerle ikinci kez bir arada bulunmaz. Çünkü gerçek arkadaşlık, dostluk onun hayatındaki en önemli şeylerdir ve bunun önemine haiz olamayacağını düşündüğü insanları hayatına katıp da bu duyguyu ve güzelliği kirletmek istemez. Zaten kolaylıkla herkesle paylaşmaktan çekindiği şeyleri güvenemediği ve yapmacık bulduğu insanlara anlatmak onun asla yapmayacağı şeylerdir. Düşüncelerini de duygularını da sadece arkadaşı, dostu bildiği bir elin parmaklarını geçmeyecek kişilerle paylaşması bile nadir gerçekleşen bir şeydir.

27 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 27 Aralıkta doğan oğlak kadınından hoşlanıyorsanız onun ilgisini zekânızdan başka hiçbir şeyle çekemezsiniz. Para, pul, şan, şöhret gibi şeyler onun ilgi sınırları içerisine giren şeyler değildir. Temiz ve sade giyinmeye özen gösterir. Kaba ve duyarsızlardan, bir de ilginç bir şekilde dili düzgün konuşmayan insanlardan hiç hoşlanmaz.

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralık Hangi Burç

27 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 27 Aralıkta doğan oğlak erkeği konuşmaktan pek hoşlanmaz. Kısa cümleler hatta çoğu zaman tek kelimelik cevaplarla tüm bir buluşmayı geçirebilir. Ancak bu sizinle buluşmaktan keyif almadığı anlamına gelmez, aksi halde zaten o buluşma gerçekleşmezdi. Kitap okumayı çok sever; bilimsel ve teknolojik konuları yakından takip eder.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.