28 Aralık Hangi Burç

Her ortamda eğlenmesini bilir. Enerjisi ile çevresini motive eder. Taraf tutmaz, adil davranır. İnsanları olduğu gibi kabul ederek mutlu olur. Sosyal yönü güçlü dostlarını kendinden fazla düşünen bir yapıya sahiptir.

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık Hangi Burç ? 28 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 28 Aralıkta doğan oğlak insanı herkesin aslında olması gerektiği gibi biri olduğuna ve değişmek isterlerse bunun kendi istekleriyle gerçekleşeceğine inanır. İçinde bu tarz bir çekişme olmadığından kendini daha mutlu hisseder. Arkadaşları arasında yaşanabilecek potansiyel bir kavganın ardından içlerinden biriyle yakınlaşıp diğerinden uzaklaşma gibi bir yol seçmez kendine, mümkün olduğunca tarafsız kalır. İnsanların iyi ve kötü yanlarına karşı adil bir yaklaşımı vardır, keza kendinin de ne olduğunu ve ne olmadığını bilerek konuşur. En monoton, sıkıcı ortamlarda ve anlarda bile bir şekilde eğlenmenin yolunu bulur. Onun yaydığı enerji de zaten ortamın sıkıcılığını ortadan kaldıracak kadar güçlü olabilir ve insanların üzerindeki ölü toprağını atmada üstüne yoktur. Dostluğa verdiği değer pek çok şeyin üstündedir, dost bildiği insanlara gerçekten emek verir.

28 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 28 Aralıkta doğan oğlak kadını spiritüel şeylere meraklıdır ama olayları çok da abartmayı sevmez. Uç noktaların insanı değildir, mümkün olduğunca kendi halinde bir hayat sürmeye çalışır. Biraz tembelliğe meyilli olduğunun farkındadır ve bundan dolayı da pişmanlığını gizlemez lakin bunu değiştirmek için bir adım atmaya da pek yanaşmaz.

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralık Hangi Burç

28 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 28 Aralıkta doğan oğlak erkeğinin başına ne geliyorsa nadiren de olsa aldığı ani kararlardan geliyordur. Aslında pek öyle düşüncesiz biri değildir ki zaten bu sıklıkla yaşadığı bir şey de değildir lakin bazen çok ciddi bir durumda böyle ani hareketler içerisine düşebilir. Oysa o hatadan nefret eden biridir ve böyle şeyleri bir de kendisi yaptığında en çok kendine kızar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.