29 Aralık Hangi Burç

Mütevazi yapısıyla sosyal ortamların aranılan insanıdır. Ailesine düşkün, yaşam alanını önemseyen, tutkulu ve güzel düşünen kişilerdir. Kötülük yapmaz, kendine yapıldığında çok fazla etkilenir.

29 Aralık Hangi Burç

29 Aralık Hangi Burç ? 29 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 29 Aralıkta doğan oğlak insanı kendi yaşam alanına çok önem verir. Kendini içinde rahat ve özgür hissedebileceği bir evi ve ya odası olması gerekir yoksa duygusal açıdan değersiz hissetmeye başlar. Kendine ve başkalarına saygısı olan, son derece mütevazi ve maneviyata önem veren biridir. Aslında kimseyle bir problemi olmayan biridir, üstelik oldukça tatlı bir yaradılışa sahiptir. İnsanlar onu gerçekten sever. Ailesiyle vakit geçirmeye özen gösterir, sadece özel ve önemli günlerde değil sıradan bir günde bile onlara zaman ayırır. İnsanlarla olan ilişkilerinde ya da yaptığı işlerde ne kadar tutkulu olduğu dışarıdan bile hissedilir. Başkalarına zarar vermek gibi bir şey aklına gelmez, içinin güzelliği dışına yansıyan nazik ve özel biridir. Ancak özellikle sevdiği birinden bir darbe aldığında uzun süre kendine gelemeyebilir.

29 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 29 Aralıkta doğan oğlak kadını gergin kişiler ve ortamlarda kendini çok güçsüz ve kötü hisseder, bu durumu değiştirmeye ve insanlara yardım etmeye çalışır ancak anlaması gereken ilk şey talep etmeyen kişiye yardım edilemeyeceğidir. İkinci şey ise başkalarına yardım etmek için kendisini harap etmesinin kimseye bir faydasının olmayacağıdır.

29 Aralık Hangi Burç

29 Aralık Hangi Burç

29 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 29 Aralıkta doğan oğlak erkeği partnerine sevgisini yoğun bir şekilde hissettirir ve aynı hissiyatları ondan görmek ister. Partnerine gösterdiği ilginin benzerini göremediğinde bir hayal kırıklığı yaşar ancak ilişkisini kurtarmak için elini taşın altına koymaya da hazırdır. Üçüncü kişilerin fikirlerini ilişkisine sokmamaya özen gösterir. Partneriyle yaşadığı problemleri beraberce ve konuşarak çözme taraftarıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.