Kadınlar Duysun

30 Aralık Hangi Burç

26.12.2020
216

Hayallerini gerçeğe dönüştürebilecek yeteneğe sahiptir. Yalnızlığı sevmez. Öngörüleri çoğunlukla doğru çıkar. Enerjisi olumlu ve güçlüdür. Kararlılık gösterdiği her işin üstesinden kolayca gelir.

30 Aralık Hangi Burç

30 Aralık Hangi Burç ? 30 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 30 Aralıkta doğan oğlak insanı bir şeyi başarmak istediğinde gerçekten pek az şey ona engel olabilir. Bu nedenle hayaller kurmaktan korkmaz, bilir ki bir şeyi istemek onu elde etmeye doğru bir adımdır. Hem yetenekli hem de azimli biri olarak çabalarının karşılığını almak konusunda da inatçıdır. Yalnızlık ona göre değildir; arkadaşlarıyla birlikte olmak, çeşitli aktivitelere katılmak ve yeni insanlarla tanışmak daha keyiflidir onun hayat algısına göre. Zaten yansıttığı o güçlü pozitif enerji de yalnız kalmasına olanak tanımaz, ilk defa bulunduğu ve tanıdığının olmadığı bir yerde bile birden birkaç kişiyle tanışabilir. Sezgileri kuvvetlidir, dolayısıyla tahminlerinde de pek yanılmaz. Güçlü bir kişiliği vardır, ufak tefek sorunlar onu bir anda yere seremez. Özellikle sevdiklerinin yanındaki varlığı hayata daha sıkı tutunması için onu destekler.

30 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 30 Aralıkta doğan oğlak kadını kıskanç değildir, partnerinin kaç tane arkadaşı olduğuna ya da kimlerle arkadaş olduğuna pek takılmaz. Partneri kendisini kıskandığında ise buna cidden anlam veremez çünkü mantıken birini seviyorsa ondan başkasıyla romantik bir ilişki içerisine girmesi ihtimal dışıdır. Partneri onun arkadaşlarıyla olan ilişkisine karışmaya başladığında ise içinde uyuyan volkan patlayabilir.

30 Aralık Hangi Burç

30 Aralık Hangi Burç

30 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 30 Aralıkta doğan oğlak erkeği her an hasta olabilir. İşin kötüsü hastalandığında üç yaşına geri döner ve partnerine ya da arkadaşlarına bezdirici günler geçirtebilir. Normalde çok uyumlu, tatlı ve eğlenceli biriyken hastalandığında onunla yaşamak bir çileye dönüşebilir. Boğazına düşkündür ancak metabolizması kilo almaya meyilli değildir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.