Kadınlar Duysun

31 Aralık Hangi Burç

27.12.2020
220

Dediğim dedik kişilerdir. Hem zihinsel hem de bedensel anlamda çok güçlüdür. Hedefini belirler ve sonuna kadar gider. Emir almaktan hoşlanmaz. Herkesten ayrı kendine ait bir yolu vardır.

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralık Hangi Burç ? 31 Aralıkta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 31 Aralıkta doğan oğlak insanının inadıyla boy ölçüşebilmek bir meziyettir ki herkes bu şerefe nail olamaz. İstediği şey olana, karşısındakiler artık bıkmanın ötesine geçene kadar diretebilir. Bu durum çevresindekiler için pek nahoş bir durumdur lakin onun hayattan zevk alma yolu budur. Çünkü ulaşmak istediği noktalar, hedefler vardır ve onlara doğru aslında emin adımlarla yürüyordur. Genellikle bu yolu tek başına yürümesi gerektiğini düşünür, zira çokluğun olduğu yerde sıkıntı oluşması kaçınılmazdır. Psikolojik açıdan tüm kontrol onun elindedir; tüm gemileri yakacak kadar deliler gibi âşık olmaz ya da kendisine yapılan çok ciddi bir yanlışın ardından depresyon kuyularına düşmez. Kendini toparlamak konusunda ondan daha başarılı birini bulmanız zordur. Zihni kadar bünyesi de kuvvetlidir, zira kendine iyi bakar. Birilerinin onu alt konumda gibi görüp emir verir gibi konuşmasından, kendisine bir şeyler emretmesinden hiç hoşlanmaz.

31 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

31 Aralıkta doğan kadınlar oğlak burcudur… 31 Aralıkta doğan oğlak kadını partnerinin yanında baskın karakter olarak görünmeye meyillidir. Giyimine kuşamına, arkadaşlarına kısaca herhangi bir şeyine karışılmasından nefret eder. Ama onu en çok sinirlendiren şey kendisi adına konuşulması ve kararlar verilmesidir. Dedikodudan hoşlanmaz, herkesin sadece kendi işine ve hayatına bakması gerektiğini düşünür.

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralık Hangi Burç

31 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

31 Aralıkta doğan erkekler oğlak burcudur…. 31 Aralıkta doğan oğlak erkeği tembellikten ve tembellerden hiç hazzetmez. Hatta böyle insanlarla arkadaşlık bile kurmaz çünkü onun için en önemli şeylerden biri çalışmaktır. Romantik ilişkiler kurmakla ilgili bir problemi yoktur ancak aile kurmak, çoluk çocuk sahibi olmak gibi hayalleri aslında diğer fikirlerinin biraz fazla arkasına itilmiştir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.