Oğlak Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

7.286
Oğlak Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

29 Eylül 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Satürn sizin burcunuza geçiş yapacak, hayatınız için yeni düşünme yöntemleri geliştirebilirsiniz. Özellikle kendinizi çıkmazda hissettiğiniz konular varsa bunların değişmesi için çaba sarf edeceksiniz. Hayatınızı değiştirmek için ciddi sorumluluklar almaktan kaçınmamanız gerekebilir. Satürn her ne kadar yıkıcı bir etkiye sahip olsa da sizde yıktığı konuları daha sağlam bir şekilde onarmaya çalışacak ve öğreterek ilerlemenizi sağlayacaktır.

Oğlak Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

17 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve Aşk hayatınız ile ilgili ders çıkarmanız gereken konular var. Siz bunları anlamak istememişsiniz ve kaçmışsınız. Fakat bu sefer yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkinizin en başından itibaren yaşamış olduğunuz olayları gözden geçirmelisiniz. Daha sağlıklı bir ilişki için sağlam temeller lazım siz bunun için sil baştan yapmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçları yeni ilişki için güzel enerjiler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

21 Aralık 2020 tarihinde Merkür sizin burcunuza geçiş yapacak, Çevrenizdeki insanlarla iletişim şeklinize iki kat dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmadan kaynaklı aile içerisinde yaşanan huzursuzluğun sebebi olarak siz gösterilebilirsiniz. Kendinizi sakin bir şekilde izah edebilirseniz durumları toparlamaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizde yaşanan olumsuz olaylar sizi fazlasıyla etkilemiş durumda, bu yüzden biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

Bu dönem içerisinde kendinizle barışık olacaksınız ve sizi rahatsız eden fiziksel kusurlarınızı da sevmeye başlayacaksınız. Spora yazılabilir ve bol bol doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. İş yerinizde başarılarınız taktir edilecek ve sonunda istediğiniz mevkiye gelmenize yardımcı olacak olan fırsatı yakalayabileceksiniz. Kariyeriniz için almanız gereken kararları çok fazla strese girmeden alabilirsiniz. Bunun için biraz kendinize zaman tanımalı ve olayları akışına bırakmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.