Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Aralık 2018 Yorumu

29.11.2018
9.543
Oğlak Burcu Aralık 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Aralık 2018 tarihinde gizli saklı kalmış bazı durumardan haberdar oluyorsun. Öğreneceğin şeyleri iyice değerlendirmeden başkalarıyla paylaşmamalısın. Bu ay sorunlu ilişkileri düzeltmek adına adımlar atılabilir. Atılan adımlar karşılık buluyor. Yaşamındaki eksikleri tamamlama yönünde hareket ediyorsun. Çevrendeki çoğu şeye kendini kapatıyorsun. Kimin ne halt karıştırdığı ile ilgilenmeyeceksin. Özel hayatında romantizm ön planda olacak. Kendini iyi hissetmediğinde partnerine sığınacak, ondan ilgi ve sevgi bekleyeceksin. Ayrılık yaşayanlar ya da yaşamak üzere olanlar bu ay biraz zorlanıyor. Bağımlı olunan duygudan kurtulmak adına yeni ilgi alanları arayışına giriliyor.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Aralık 2018 Yay Yeniayı etkileri sana güzel bir enerji veriyor. Senin habaerin olmayan bir birikim ortaya çıkıyor. Hiç beklemediğin bu durum oldukça işine yarıyor. 22 Aralık 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile eskileri yıkıp yerine yeni şeyler inşa etmeye başlıyorsun. Özellikle kazancına yenileri eklemekte hiç zorlanmayacaksın.

Oğlak Burcu Aralık 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Aralık 2018’de önemli karar aşamasına geliyor. Ayrılığın eşiğinde olanlar tekrar tekrar yapacakları konuşmalarla bir sonuca varıyor. Fazla yıpranan ilişkiler son bulmak için türlü bahanelere ihtiyaç duyuyor. Evliliklerde çiftlerin yenilenmesi şart gibi görünüyor. Çünkü görünen o ki monotonluk birlikteliğin heyecanını almış götürmüş. Sorunun ne olduğunun kesin bir ifadesi yoksa bu yönde ilişkiyi canlandırmak adına farklı şeyler yapılabilir. Bekarların hayatındaki dostlukların aşka dönüşmesi olasılıklardan biri arasında.

Oğlak Burcu Aralık 2018 Aile ve İlişkiler

Aralık 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde beklenmedik konuların ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Plan ve projelerinin bir kısmı sarkabilir. Aile büyüklerine göre hareket etmek seni bazen zor durumda bırakabiliyor. Özellikle de evliysen. Yanı sıra onlardan gizli yürüttüğün bir şeyin ortaya çıkması an meselesi. Bu yönde üzerindeki baskı artıyor. Tavrını ve kişiliğini ortaya koyman gerekiyor. Hedefine odaklan ve herkesin bir hayatı olduğunu ispat et onlara. Geçmişte kalan işine yaramayan her şeyi bir kenara bırakarak yola devam et.

Oğlak Burcu Aralık 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Aralık 2018’de ölçülü şekilde ilerliyor. Vücut direncin artıyor. Ama buna güvenerek kendini salmamalısın. Rahatsız olacağını önceden hisseden biri olarak zaten gereken önlemleri alırsın. Kendinin doktoru diye bir tanım var ya işte o tam sana göre. Kemik yapın biraz zayıf. Romatizmal ağrılara karşı hassassın. Bu nedenle özellikle nemli ortamlarda bulunmamalısın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.