Oğlak Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

17.246
Oğlak Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı fazlasıyla aktif hale geliyor. Aşk hayatınız dahil, tüm yaşantınız hızlanıyor. Kendinizi bazen yorgun hissetmenize rağmen, içinizdeki yüksek enerji, daima etkin olmanızı sağlıyor. Sosyal çevre ve arkadaş gurupları ile yoğun etkileşim içindesiniz. Bununla birlikte ufak tefek sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Bu durumu özel hayatınıza, özel hayatınızı da arkadaş ortamlarına taşımamaya özen gösterin. Söylenenlerden kolay etkilenen yapınız, duyacaklarınızla ilgili harekete geçmenizi sağlayabilir. 14 Kasım dolunay etkisi ile yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olun. Özellikle 12 Kasım ve 16 Kasım arası daha fazla yalnız kalmaya çalışın. Bu tarihlerde iletişiminizi en alt seviyeye düşürmenizde yarar var.

Kasım Ayı Oğlak Burcu Aşk Hayatı, tamamen iletişime dayalı olarak ilerliyor. İletişiminiz ne kadar iyiyse, özel hayatınız da o derece zirveye taşınıyor. Kasım’ın ilk 2 haftası sakin kalmaya, plan yapmamaya ve önemli kararlar almamaya çalışın. Mutlu bir ilişkiniz veya evliliğiniz varsa, bundan ortamlarda bahsetmeyin. Bekar oğlak burçları Kasım ayı içinde gerçek aşk ile karşılaşabilir, aradığını tam olarak bulabilir. Kafanıza uygun partnerinizle birlikte hayatın bilmediğiniz yönlerini keşfetme arzusu içindesiniz. Ay sonuna doğru bazı aile bireylerinin de dahil olacağı güzel gelişmeler yaşanıyor. Bazı yay burçları için 21 Kasım’dan sonrası önem kazanıyor. İsteme, söz kesme, nişan, evlilik tarihi belirleme ve bebek haberi gibi konular yayların hayatına dahil oluyor.

Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Oğlak Burcu Kasım Ayı Yorumu

OĞLAK Burcu Kasım 2016’da iş, kariyer evinde yükselişe geçiyor. Kendinizi kanıtlayacağınız başarılar elde edeceksiniz. Sosyal çevre güçleniyor, kazançlarınız artıyor. Oğlak burcunun dikkat etmesi gereken tarihler 23-24 Kasım
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.