Oğlak Burcu Nisan Ayı Yorumu

26.057
Oğlak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Oğlak Burcu 2016 Nisan ayında iş, kariyer ve aşk hayatında kendisi dışında gelişebilecek olaylarla yüz yüze kalabilir. Halledemediğiniz bazı konuların su yüzüne çıkması biraz canınızı sıksa da, yüksek konsantrasyonunuz sonucu durumun üstesinden geleceksiniz. Yıldız burcunuz bu durumun Nisan ortalarında tamamen son bulacağını işaret ediyor. Her yaşanandan bir ders çıkarıp, adımlarınızı ona göre atıyorsunuz. Bu ay işinizde daha disiplinli olmak zorunda hissedebilirsiniz. Yoğunluğunuz ve seyahatleriniz nedeniyle yorgun düşmeniz olası. İyi dinlenerek, vitamin içerikli beslenmeye özen göstermelisiniz.

Nisan 2016 Oğlak Burcu aşk hayatını dengede tutmaya çalışıyor. Özel hayatınızın aile içinde yaşanabilecek ufak tefek olumsuzluklardan etkilenmemesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğundan kurtulmak için fırsat bulduğunuzda arkadaş toplantılarına katılıyor, keyifli zamanlar geçiriyorsunuz. İş seyahatlerinizden bazılarına sevdiğiniz insanı da davet ederek, ihmal ettiğiniz zamanları telafi yoluna gidebilirsiniz. Aşk yaşantınızda bebek konusu gündeme gelebilir. Evli oğlak burçları, aile hayatına renk katmak isterken; kalbi boş olan oğlaklar, sevmek ve bağlanmak isteğiyle yeni aşk arayışı içinde.

Nisan ayı Oğlak Burcu iş, kariyer konularına daha fazla ağırlık veriyor. Önemli şans ve fırsatlara sahip olacağınız bu ayda riskli girişimlerden kaçınmalısınız. Bağlantılarınızla ilgili yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Nisan ayında çalışma hayatınıza konsantre olmanız sizin yararınıza olacaktır. Hedeflerinizi iyi belirlemeli, maddi anlamda doğru yatırımlar yapabilmek için başkalarının etkisinde kalmamalısınız. Nisan sonunda keyifleneceğiniz bir oluşum hayatınıza farklı bir yön çizebilir.

Oğlak Burcu Nisan ayı eğitim alanında ilerleme kaydediyor. İşinizle ilgili eksik yönlerinizi tamamlama niteliğindeki kurslara katılmanız söz konusu. Kişisel eğitiminize daha fazla önem vereceğiniz bu sürecin kazançlarınıza olan etkisi göz ardı edilemeyecek kadar önemli boyutta. Sağlığınızı destekleyecek gıdalarla beslenmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin, spora önem verin ve stresten uzak durun.

Astrolog Derya Atak

oglak-burcu-bahar-fali

Oğlak Burcu Bahar Yorumu

Oğlak burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek geçmişten bugüne taşınan konularla karşılaşabilir. Bu yönde yaşamında köklü değişimlere gitmek isteyecek olan oğlak burcu, olumsuz tüm olayları ve kişileri yaşamının dışında bırakacak. Oğlak burçları iş, kariyer konularında daha fazla disipline giderek, sorumluluk almaktan kaçınmıyor.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.