Kadınlar Duysun

Balık Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Balık Burcu Günlük Yorum

Yoğun tempolu iş hayatı sizi bekliyor. Yapılması gereken işleriniz ortaya çıkabilir. Aİle içerisinden birisinin sorumluluğunu almaya karar verebilirsiniz. Yardım severliğiniz sayesinde manevi yönünüz oldukça kuvvetlenmiş. Maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Kendinize araba yada ev gibi büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Bu konu hakkında aileden maddi açıdan yardım isteyebilirsiniz.

20 Mayıs – Balık Burcu Günlük Yorum

Almayı planladığınız eşyaları şuan almasınız daha iyi olabilir. İşiniz sebebi ile bir kaç yere borç yapabilirsiniz. Hayatınızda sizi olumlu yönde etkileyen birisi var ve bu kişiden alacak olduğunuz bir haber sayesinde aklınıza yaratıcı fikirler gelecek. Partneriniz ile aranızda olan gerginlik kısa süre içerisinde son bulabilir. Son zamanlarda sizin hakkınızda konuşan birisi var ve bu kişinin kim olduğunu bir olay sayesinde anlayacaksınız.

19 Mayıs – Balık Burcu Günlük Yorum

Duygusal anlamda bir boşluğa düşebilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzu yapan bir arkadaşınız sizden özür dileyecek. İş yerinizde pozisyonunuzu kıskanan insanlar var. Aile içerisinden birisi size sormadan sizin hayatınıza da etkileyecek bir hata yapacak. Maddi açıdan sıkıntıya girip size yakın olan bir arkadaşınızdan borç isteyebilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz o eşyayı almanız çok yakın.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. fatma dedi ki:

  balik burcu yorumlarini gunluk almak istiyorum

 2. Münevver dedi ki:

  Yasantimda neler yaşayacağim

  1. engin dedi ki:

   çok şeyler yaşayacaksın

  2. Hakan dedi ki:

   Valla onu sen bilirsin istersen en iyi şekilde deli dolu istersen içe kapanık mutsuz umutsuz bi şekilde onu fallar bilmez yani ??

 3. nagihan dedi ki:

  balık burcu olarak sansiz oldugumu dusunuyorum ve ne istesem hep tersine oluyor hislerimde hic yanilmiyorum ya iyi ya kotu karsima cikiyor ve bu ay ki maddi manevi yasantim ne gosteriyor sorunlar hic bitmiyor cunku

 4. Zuleyha dedi ki:

  ????

 5. Nilgun onur dedi ki:

  Gunluk yorum almak istiyorum..