Kadınlar Duysun

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Evinizde bir değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz veya taşınmaya karar verebilirsiniz. Şu anda online gördüğünüz ya da okuduğunuz şeylerden ağır bir şekilde etkilendiğinizin farkında olun, bu nedenle herhangi bir yeni karara varmadan sakince birkaç gün ayırın.

Balık Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek. Aşka yelken açma zamanı.

Karşılıklı fedakarlıklarda bulunacağınız bir partnerle hayatı daha anlamlı kılabilirsiniz Sağlık konularında hassas bir dönemden geçiyorsunuz. Sindirim sisteminize özen göstermelisiniz. Yeni kariyer fırsatlarına açık olun.

Balık Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Günün başında 07:06-07:36 arası Ay boşlukta kalıyor. Saat 07:36 itibariyle ise Boğa burcuna geçiyor. Merkür ve Jüpiter arasındaki güzel açıyla birlikte çalışma hayatınızı ilgilendiren olumlu haberler alabilirsiniz. Sağlığınızda şifa bulabilirsiniz. Pozitif düşündükçe her şey yoluna girecektir.

Bugünden itibaren Venüs Başak burcuna geçiyor. 14 Eylül’e kadar eşinizle veya sevgilinizle olan bağınız hiç olmadığı kadar romantik olacak. Evlilik tekliflerine hazırlıklı olun. Beklemediğiniz anda partneriniz size unutulmayacak bir sürpriz yapabilir.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. fatma dedi ki:

  balik burcu yorumlarini gunluk almak istiyorum

 2. Münevver dedi ki:

  Yasantimda neler yaşayacağim

  1. engin dedi ki:

   çok şeyler yaşayacaksın

  2. Hakan dedi ki:

   Valla onu sen bilirsin istersen en iyi şekilde deli dolu istersen içe kapanık mutsuz umutsuz bi şekilde onu fallar bilmez yani ??

 3. nagihan dedi ki:

  balık burcu olarak sansiz oldugumu dusunuyorum ve ne istesem hep tersine oluyor hislerimde hic yanilmiyorum ya iyi ya kotu karsima cikiyor ve bu ay ki maddi manevi yasantim ne gosteriyor sorunlar hic bitmiyor cunku

 4. Zuleyha dedi ki:

  ????

 5. Nilgun onur dedi ki:

  Gunluk yorum almak istiyorum..