Kadınlar Duysun

Kova Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Kova Burcu Günlük Yorum

Çevrenizdeki sizi olumsuz etkileyen insanları teker teker hayatınızdan çıkarmaya başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ile karşılaşabilir ve uzun uzun muhabbet edebilirsiniz. Yaptığınız işlerden alamadığınız paralar var. Bu paralar yakın zamanda gelebilir. Aşk hayatınızda ki yokuşlar ve engeller ortadan kalkıyor. Sevgiliniz yok ise yeni bir tanışma gerçekleşebilir.

20 Mayıs – Kova Burcu Günlük Yorum

Uzun zamandır ertelenen bir seyahat planı var. Bunu gerçekleştirmeniz gelecek olan paraya bağlı. İş yerinizde sizin fikirlerinizi çekemeyen birileri olabilir. Bu fikirleri gerçekleştirirken mümkün olduğunca kimseyle paylaşmamaya dikkat edin.Aşk hayatınızda tempolu bir döneme giriyorsunuz. Bu hareketlilik hem size hem de partnerinize çok iyi gelecek. Beklenen bir yerden bir miktar para elinize geçebilir.

19 Mayıs – Kova Burcu Günlük Yorum

Çevrenizden birisi sizin hakkınızda dedikodu yapıyor. Alacak olduğunuz haberden sonra aldığınız kararları sorgulama aşamasına gireceksiniz. Manevi yönünüzü yükseltmek size iyi gelmiş ve bunun karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. Aile içerisinden birinin devlet ile alakalı bazı sorunları ortaya çıkabilir. Sizi candan seven birisinden çözemediğiniz bir konu hakkında yardım alacaksınız.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülten dedi ki:

    Baharı çok seviyorum