Kadınlar Duysun

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzu kaybetmeden kendinizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmalısınız.

Kova Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Ortaklı para konularına karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili gün içinde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Çalışma hayatınızdaki yoğunluk artabilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilere dikkat etmekte fayda var. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

Kova Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Kardeş, yakın akrabalar veya komşularınızla ilişkilerde yenilenmeler meydana gelir. Aniden verdiğiniz seyahat kararları sizi mutlu eder. Kurs ve eğitimlere yazılmak için iyi bir dönem. Arabanızı değiştirebilir, gün içinde vaktinizi evden çok dışarıda geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Ay’ın Başak burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Sabahın ilk saatlerinde aktifleşen Ay-Neptün ve Ay-Merkür karşıtlıkları özellikle maddi durumunuzla ilgili stresli zamanlar yaşatabilir. Merkür’ün de retro olduğunu hesaba katarsak finansal işlemlerinizi günün ikinci yarısı yapmanız iyi olacaktır. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden de uzak durmalısınız.

Akşam stresli olan durumlar yerini güzel etkilere bırakıyor. Enerjisi düşük bir gün olduğundan dinlenerek vakit geçirmek hem ruhunuza hem de sağlığınıza iyi gelecektir.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülten dedi ki:

    Baharı çok seviyorum