Kadınlar Duysun

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Sesinizi bulun ve bu fırsatı kaçırmayın, aradığınız özel kişi, hayalinizdeki eş, olumlu bir şekilde cevap vermenizi bekliyor. Dikkatinizi çekmek için mümkün olan her şeyi yapmak için istekli görünüyorlar.

Kova Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Ortak paylaşımlarınızda olumlu gelişmeler yaşarsınız. Ortaklık tekliflerine bu dönemde açık olun. Kredi almak, vergi borçlarınızdan kurtulmak için uygun bir süreç. Mevcut ilişkilerinizde fedakarlık ve yardımcı olmak hissi öne çıkar.

Kova Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Ay, hareketine saat 07:06-07:36 arası boşlukta devam ediyor. 07:36’da Boğa burcuna geçerek hareketini sürdürüyor. Merkür-Jüpiter uyumlu etkisiyle bugün partnerinizden güzel davranışlar görebilirsiniz. Ansızın size yaptığı sürprizler mutlu edecektir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde yeni fırsatlarla, projelerle karşılaşabilirsiniz.

Venüs öğlen saatlerinde Başak burcuna geçiyor. Eşinizin gelirinde artışlar olabilir. 14 Eylül’e kadar maddi girişimleriniz sonuç verebilir.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülten dedi ki:

    Baharı çok seviyorum