Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün biraz fazlasıyla yorgun olabilirsiniz. Bazı işleri yaparken olağandan daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinizi zorlamayın, tamamlayamadığınız işleri ileriki günlerde hızla tamamlayabileceksiniz.

Oğlak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Akademik ve eğitsel konular ön plana çıkar. Seminerlere katılmak için seyahate çıkabilirsiniz. Hukuki meselelerinizde olumlu geri dönüşler olacaktır. Yurt dışında yaşamak ya da yabancılarla diyalog size kendinizi iyi hissettirir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – 07:06-07:36 aralığında Ay, sabah boşlukta kalıyor. 07:36’da ise Boğa burcuna giriş yapıyor. Merkür’ün Jüpiter ile oluşturduğu olumlu açı sayesinde maddi konularınızda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Krediniz onaylanabilir. Miras konunuz sizin lehinize dönebilir.

Gün içerisinde Venüs Başak burcuna geçiyor. 14 Eylül’e kadar yurt dışı bağlantılı işleriniz, eğitim konularınızda beklentinizin üstünde başarılar elde edebilirsiniz. En güzeli ise çok olumlu bir enerji alıyor olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Filiz Yiğit dedi ki:

  Ben burcumun yükselenini merak ediyorum birde aşk hayatımı

 2. Şemsi dedi ki:

  Bayram da evli oğlak burç lar I nı neler bekliyor güzel geçsin istiyorum artik

 3. salih dedi ki:

  oğlak bekledigim yorum buydu adamsınız

 4. salih dedi ki:

  satürnun bize dönüşü harika olacak

 5. Özden halidi dedi ki:

  Oğlak burcunun yükseleni hangisi