Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Oğlak Burcu Günlük Yorum

Yakın zamanda özel hayatınız biraz karışabilir. Siz veya parteneriniz başkaların söylediklerine çok fazla kafa yoruyorsunuz. Yolunda gitmeyen iş hayatınız alacak olduğunuz bir haber sayesinde düzelecek. Aile içerisinde yaşanan sıkıntılı görüşmeler son buluyor. İşiniz de yada aşk hayatınızda radikal bir karar alabilirsiniz. Alacak olduğunu bu karar size başka bakış açıları katacak.

20 Mayıs – Oğlak Burcu Günlük Yorum

Yakın bir arkadaşınız kısa zaman içerisinde size bir teklifinde bulunabilir. Yardımseverliğinizin çok yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Aile yeni bir bebek katılma haberini alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bir eşya sayesinde hayatınız bir tık daha kolaylaşacak. Herkesten gizlediğiniz bir konu var. Bu konuyu birisi öğrenecek ve sizinle konuşmak isteyecek. Aklınıza gelenleri hayatınıza geçirmeden hemen önce biraz üzerine düşünebilirsiniz.

19 Mayıs – Oğlak Burcu Günlük Yorum

Son zamanlarda kendinizi ihmal ediyorsunuz. Toparlanıp kendi isteklerinize kulak vermenin zamanı geldi. Yakın bir arkadaşınız sayesinde birisi ile tanışacaksınız. Bu kişi sizin önünüze fırsatlar sunacak. Eğitim veya iş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumlar olabilir. Aile dostunuzdan birisi ile küçük bir tartışmaya girebilirsiniz. Sakin kalıp empati yapmanız sizin için en hayırlısı olacaktır. Parasal anlamda sıkıntı yaşamamak için tutumlu davranın.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Filiz Yiğit dedi ki:

  Ben burcumun yükselenini merak ediyorum birde aşk hayatımı

 2. Şemsi dedi ki:

  Bayram da evli oğlak burç lar I nı neler bekliyor güzel geçsin istiyorum artik

 3. salih dedi ki:

  oğlak bekledigim yorum buydu adamsınız

 4. salih dedi ki:

  satürnun bize dönüşü harika olacak

 5. Özden halidi dedi ki:

  Oğlak burcunun yükseleni hangisi