Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Ailenizden alacağınız maddi yardımlarla finansal dengenizi rayına oturtabilirsiniz. Geçmişten getirdiğiniz borçlarınızı erken bir ödeme ile kapatabilir ve bir daha böyle bir sorumluluk içine girmeme kararı alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Bugün uğraştığınız işlerde bütünü görmek çok daha kolay olacak. Akademik olarak ilgilendiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşmak keyifli olabilir. Sabah saatlerinde kırıcı olmamak adına konuşmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu.

Oğlak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim, bilinçaltınızla derin bağlar oluşturacak kişilerle tanışmanızı sağlar.

Mistik grupların çalışmalarına katılabilirsiniz. Gönüllü kuruluşlarda çalışarak ihtiyaç duyanlara yardım elinizi uzatmak sizi rahatlatır. Dernek faaliyetlerinde başarı gösterirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Güne merhaba dediğinizde hala kendinizi tutulmadan dolayı düşük enerjili hissedebilirsiniz. Fakat bugün her şeyi unutturacak bir görünüm var. Yay burcundaki Venüs, şans gezegeni Jüpiter ile kavuşuyor. Sağlığınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kronik rahatsızlıkları olanlar şifa bulabilir.

Ayrıca hem parasal konularda hem aşk konularında şansınız açık. Partnerinizden umudunuzu kestiğiniz anda yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Geçmişteki bir gönül ilişkinizden haber alabilirsiniz. Geri dönüp dönmemek kararını siz vereceksiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Filiz Yiğit dedi ki:

  Ben burcumun yükselenini merak ediyorum birde aşk hayatımı

 2. Şemsi dedi ki:

  Bayram da evli oğlak burç lar I nı neler bekliyor güzel geçsin istiyorum artik

 3. salih dedi ki:

  oğlak bekledigim yorum buydu adamsınız

 4. salih dedi ki:

  satürnun bize dönüşü harika olacak

 5. Özden halidi dedi ki:

  Oğlak burcunun yükseleni hangisi