Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Çevrenize karşı yapmış olduğunuz fedakârlıklardan karşılığını bekleyeceğiniz alıngan bir gün içinde olabilirsiniz. Duygusal dünyanızda eksik kalan şeyleri bulmaya çalışın.

Oğlak Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bunun için yeni fikirler yaratabilirsiniz. Uğraşacağınız işler için önceden planlamanız işlerinizi kolaylaştırabilir. Çalışma hayatınızda aldığınız sorumluluklar sizi yorsa da yeni organizasyonlar oluşturmak size iyi gelecektir. Güçlü kişilerden alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Ev içinde yeniliklere hazır olun. Aileden biri ayrı bir eve çıkabilir. Taşınma, alım ve satım gündeme gelebilir. Evdeki eşyalarınızda ani değişikliklere karar verebilirsiniz. Bu dönemde evde bol bol misafir ağırlayacaksınız. Sosyal ilişkilerinizdeki bağlar daha güçlenir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Bütün gün Ay Başak burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Sabahın ilk ışıklarıyla beraber Ay’ın Neptün ve Merkür ile karşıtlıkları kesinleşiyor. Özellikle bu saatlerde daha karamsar ve agresif bir yapınız olabilir. Eğitim hayatınız, uluslararası işleriniz varsa günün ikinci yarısı daha sağlıklı düşünebilirsiniz.

Akşam daha güzel etkiler hakim olacak. Sabah çekindiğiniz ya da endişe duyduğunuz konu ne ise gayet cesurca harekete geçebilirsiniz. Astroloji, felsefe, mitoloji gibi konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Filiz Yiğit dedi ki:

  Ben burcumun yükselenini merak ediyorum birde aşk hayatımı

 2. Şemsi dedi ki:

  Bayram da evli oğlak burç lar I nı neler bekliyor güzel geçsin istiyorum artik

 3. salih dedi ki:

  oğlak bekledigim yorum buydu adamsınız

 4. salih dedi ki:

  satürnun bize dönüşü harika olacak

 5. Özden halidi dedi ki:

  Oğlak burcunun yükseleni hangisi