Kadınlar Duysun

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Sosyal çevre iletişimleriniz güçlenebilir ve sosyal ortamlarda her zamankinden fazla bir şekilde parlayabilirsiniz. İkna etmek ve karşınızdakine güven vermek adına güzel etkiler hâkim.

Yay Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- İş hayatınızdaki konulara yönleneceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle ilgili konularda konuşmalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. İşlerinizi yoluna koymak için çaba gösterebilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konulara özen göstermelisiniz. Harcamalarınıza abartıya kaçmayın.

Yay Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim sizin spiritüel yanınızı ortaya çıkartır.

Sezgileriniz, şiir, masal, hikaye yazmak için oldukça uygun. İçinizdeki sanatçı ruhu keşfetme zamanı. Sessiz bir köşede meditasyon yapmak, üzerinizdeki tüm negatif enerjiden arınmanızı sağlar. Tüm mistik konular ilgi alanınıza girer.

Yay Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Günün geneline baktığımızda sizler için çok güzel haberler var. Dünkü tutulmanın gerginliği yer yer devam etse de bugün öğleden sonra Venüs, yöneticiniz Jüpiter ile kavuşuyor. Bu şanslı görünüm üstelik sizin burcunuzda meydana geliyor. Bugün ne yapmak istiyorsanız onu yapın. Konu fark etmez şans sizle olacak.

Tabii ki en büyük şans aşk hayatınızda olacak. Beklemediğiniz bir gelişme ayaklarınızı yerden kesebilir. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Maddi olarak da güçleniyorsunuz. Güzel getirisi olan işlere imza atabilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emine Ocaklı dedi ki:

    Çok beğeniyorum yorumları aynen beni anlatıyor