Kadınlar Duysun

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Maddi beklentilerinizi karşılayan önemli bir gün. Önemli fikir ortaklıkları kapınızı çalabilir. Yeni ve orijinal fikirlere karşı açık olmalısınız.

Yay Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- İş hayatınızdaki konular gündeminizi oluşturabilir. Hedeflerinize ulaşmak için plan yapmak isteyebilirsiniz. Göz önünde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili düşüncelerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Annenizle ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleyebilmeniz için önemli kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.

Yay Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Aşk hayatınızdaki trafik hızlanır. Yeni arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler geliştirmek için harika bir dönem. Ayrıca yeni bir hobiye başlamak için önünüze farklı fırsatların çıkacağı bir gündeşiniz. Çocuğunuzla birlikte sportif faaliyete başlayabilirsiniz. Komisyon işlerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Tüm gün boyunca Ay Başak burcundaki hareketini sürdürüyor. Erken zamanlarda etkisini gösteren Ay-Neptün ve Ay-Merkür zıt kontakları sebebiyle kariyer hayatınızda stresli bir sabah geçirebilirsiniz. Elinizde olmayan sebeplerle işlerinizde aksilikler çıkabilir. Özellikle bu durum yanlış anlaşılma veya iletişim kopukluğundan kaynaklanabilir.

Akşama doğru geldiğimizde ise işleriniz yolunda gitmeye başlayacaktır. Önemli kişilerle kontak kuracaksanız günün ikinci yarısı daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emine Ocaklı dedi ki:

    Çok beğeniyorum yorumları aynen beni anlatıyor