Kadınlar Duysun

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün önemli yeni kazanımlar için son derece umut verici. İyi bir teklif için doğru içgüdülere sahipsiniz ve kolayca geri çekilmiyorsunuz. İşler sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek ve doğru türde bir anlaşma bulacağınızdan emin olacaksınız.

Yay Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek. Kariyerinizde yüksek verim alacağınız bir dönemdesiniz.

Yöneticilerinizin desteğini almak iş başarınızı artırır. Diğer yandan evlilik karar alıp hayatınızda ciddi değişimlere de kucak açabilirsiniz. İş değişimi gündeme gelir.

Yay Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Saat 07:06-07:36 aralığında Ay hareketini boşlukta sürdürüyor. 07:36’da Boğa burcuna geçiş yapıyor. Merkür-Jüpiter pozitif kontağıyla beraber bugün kendinizle ilgili attığınız adımlarda olumlu haberler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.

Venüs bugünden itibaren Başak burcuna geçiyor. 14 Eylül’e kadar maddi getirisi yüksek bir iş teklifi kapınızı çalabilir. Kariyer hayatınızda parlayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emine Ocaklı dedi ki:

    Çok beğeniyorum yorumları aynen beni anlatıyor