Kadınlar Duysun

Yay Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Yay Burcu Günlük Yorum

Etrafınızda sizin hakkınızda konuşan kişiler var. İş hayatınızda oldukça başarılı bir yola doğru ilerliyorsunuz. Daha fazla azimle size katkı da bulunacak olan başka projelerde yer alabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadığınız bir kaç olay yüzünden içinize dönük bir hayat yaşamayı tercih ediyorsunuz. Maneviyatınız güçlü olduğu için kısa zaman içerisinde sizi mutlu edecek güzel haberler alabilirsiniz.

20 Mayıs – Yay Burcu Günlük Yorum

Düzensiz bir şekilde giden iş hayatınıza artık düzen geliyor. Yeni projelerde yer alabilir ve bulunduğunuz mevkiyi yükseltebilirsiniz. Kötüye giden sağlık probleminiz düzelecek. Kısa bir zaman içerisinde yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz bir insandan bir hediye alabilirsiniz. Bu sıralar aile içerisinde olayları etraflıca düşünerek karar almanız da fayda var.

19 Mayıs – Yay Burcu Günlük Yorum

Havada resmen aşk kokusu var. Birlikteliğiniz var ise güzel süpriz sizi bekliyor. Bir sevgiliniz yok ise yakın zamanda sizi mutlu edecek olan birisi ile tanışacaksınız. İş hayatınızda ki çoğu sıkıntıyı çözüyorsunuz. Elinize geçecek olan bir miktar para sayesinde başkasına olan borcunuzu kapatacaksınız. Sağlığınız bu aralar kötüye gidebilir. Yediğiniz yiyeceklere dikkat etmeniz de fayda var.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emine Ocaklı dedi ki:

    Çok beğeniyorum yorumları aynen beni anlatıyor