Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Sosyal medya ve yakın çevre iletişimlerinde gizli kalması gereken konuların açığa çıkması sizi biraz yorabilir. Söylemlerinizin arkasında durmalı, hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmamalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorum – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Sosyal konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İşlerinizi organize etmek isteyebilirsiniz. Size kalan kısımlarıyla arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelecektir. Gelecek beklentilerinizle ilgili görüşeceğiniz kimseler size ilerlemeniz için yardımcı olabilirler. Çalışma hayatınızda aldığınız sorumlulukları yerine getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz.

Akrep Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Gündelik hayatınızda olaylar aniden hareketlenecek. Çalışma arkadaşlarınızla dinamik bir projeye adım atabilirsiniz. Takım çalışmasından kısa sürede olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Temponuz yüksek olduğu için, kazalara, yaralanmalara ve baş ağrısına karşı önlem almanız da fayda var. Zira günlük tempo bağışıklık sisteminizi düşürebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Ay bugünün tamamında Başak burcundaki hareketine devam ediyor. Erken saatlerde etkili olan Ay’ın Neptün ve Merkür ile olan karşıt açıları stresli bir zaman geçirmenize neden olabilir. Sizi memnun etmeyen sonuçlarla veya haberlerle karşılaşabilirsiniz. Dostlarınızla aranızda da gerginlikler yaşanabilir.

Akşama ilerlerken bu durumun yerini daha pozitif ve şanslı bir süreç alıyor. Elde ettiğiniz başarılarla bulunduğunuz çevredeki insanların takdirini kazanabilirsiniz. Gözlerin üzerinizde olacağı bir akşam geçirebilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.