Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Akrep Burcu Günlük Yorum

Bu sıralar problemleriniz yoğunlaşabilir. Yakın bir dostunuzdan tavsiye almanızda fayda var. Aileden birisinin sağlık problemi ortaya çıkabilir. Maddi açıdan rahatlayacaksınız. Borç alma veya verme gibi durumlara girmemeniz de fayda var. Dargın olduğunuz birisi ile konuşacak ve aranızı düzelteceksiniz. Beklenmedik bir anda uzak bir yerden misafiriniz gelebilir.

20 Mayıs – Akrep Burcu Günlük Yorum

Arkanızdan kuyunuzu kazan birisi var. Bu kişi size iyi gibi görünüyor ama iyi birisi değil. Maneviyatı yüksek bir kişilik olduğunuz için işleriniz yolunda gidecek. Alacak olduğunuz bir para sayesinde küçük bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Aile bireylerinden birisinden alacak olduğunuz haber sayesinde çok mutlu olacaksınız. Bu sıralar kendinize bir hobi bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızın güçleneceği bir zamana giriyorsunuz.

19 Mayıs – Akrep Burcu Günlük Yorum

İçsel dürtüleriniz ile hareket etmekten vazgeçin. Duygusallığınızın ağır basacak olduğu bir olay yaşayacaksınız. Aile içerisinde bir tartışma çıkacak. Bu konuya bir miras konusu ya da bir borç konusu olacak. İş hayatınızda yaşanan gerginlikler son buluyor. Elinize geçecek olan para sayesinde yatırım yapabilir ve bu işten kazançlı çıkabilirsiniz. Sevgiliniz ile yapacak olduğunuz tatil size çok iyi gelecek.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.