Kadınlar Duysun

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Eğer bekarsanız, sizinle ilgilenen birisiyle tanışabilirsiniz. Kültürel geçmişinizden olmayan biriyle tanışırsanız açık fikirli olun. Ortaklaşa keyifli bir gün geçireceksiniz.

Akrep Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Sosyal ilişkileriniz bu dönemde size pek çok fayda getirir. Arkadaşlarınızla karşılıklı yarar sağlayacağınız projeler geliştirebilirsiniz. Önce arkadaş olup sonra aşkı yüreğinizde hissettirecek bir partner karşınıza çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – 07:06-07:36 aralığında Ay, boşlukta ilerliyor. Saat 07:36’da Boğa burcuna geçiyor. Merkür ve Jüpiter arasındaki güzel etkileşimle bugün sizler kariyer hayatınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İş teklifleri alabilirsiniz. Sizin yaptığınız başvurular olumlu sonuçlanabilir.

Venüs gün içinde Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar bulunduğunuz çevrede parlayabilirsiniz. Yaptığınız işlerde takdir görebilir, ün kazanabilirsiniz. Şansınız bu dönemde çok açık olacak.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.