Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Boğa Burcu Günlük Yorum

Arkadaşlarınızdan birisi tarafından çok beğeniliyorsunuz. İlişkiniz var ise bu durum partneriniz tarafından biraz kıskanıla bilinir. İnsanlara kendinizi daha iyi ifade etmek için konuşurken biraz daha sakin kalmakta yarar var. Beklenmedik bir yerden gelecek olan para sayesinde eve yeni bir şey alabilirsiniz. Yeni projelerde yer almak isteyecek ve önünüze çıkan fırsatları değerlendireceksiniz.

20 Mayıs – Boğa Burcu Günlük Yorum

Yakın çevrenizden birisi sizi kıskanıyor. Elde etmiş olduğunuz başarıları hazmedemeyince sizin hakkınızda insanlara konuşmaya başlamış. Alacak olduğunuz bir haber sayesinde mutluluktan havalara uçacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın sizinle paylaşmak istediği bir sırrı olabilir. Onu bu konu hakkında cesarete getirmeniz de fayda var. Aile bireylerinden birisinden bir laf duyacaksınız ve bunun üzerine düşünmeye ihtiyacınız olacak.

19 Mayıs – Boğa Burcu Günlük Yorum

İş hayatınızda yükselişe geçmeniz çok yakın. Önünüze çıkacak olan fırsatları doğru değerlendire bilirseniz kariyeriniz yükselişe geçecek. Yakın bir arkadaşınızdan alacak olduğunuz haber sizi hayal kırıklığına sürükleyecek. Maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizle birlikte kısa süreli de olsa bir tatile çıkabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizi sevindirecek bir süpriz ile karşılaşacaksınız.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.