Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Aileniz veya yakın çevre akrabalarınızla aranızda geçen bazı fikir çatışmalarını yüksek sesli bir tartışmaya doğru götürmemelisiniz. Ay tutulmasının etkisini bugün daha fazla hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Bugün uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Gün içinde aşk hayatınızla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde sinirinizi kontrol etmeniz gereken konular gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde koşullar daha akıcı. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim size Romeo ve Juliet aşkını taşıyacak.

Beş gün boyunca hayatın her yönüyle tadını çıkartmaya bakın. Partneriniz sizi bu dönemde kolayca etkiler. Ayrıca ortaklıklar gündeme gelebilir. Kredi çekmek, estetik ameliyat olmak için uygun. Bugünlerde evlilik teklifi alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Ailenize zamanınızı harcayacağınız bir gün olabilir. Onların sağlık sorunlarıyla veya işleriyle ilgilenebilirsiniz. Tutulmadan dolayı üstünüzde gerginlik olabilir. Fakat bugün çok güzel bir görünüm sizleri bekliyor. Yöneticiniz Venüs, Jüpiter ile kavuşuyor. Aşk hayatınızda şanslı olduğunuz bir gündesiniz.

Maddi konularda da beklediğinizden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir miras konusu varsa tahmininizden daha fazla tutarın kendinize kalacağınızı öğrenebilirsiniz. Beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Yüzünüz gülüyor, bol şans.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.