Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün bir arkadaşınızdan internet üzerinden bazı iyi haberler alabilirsiniz. Ayrıca, bir grupta veya toplantıda biriyle tanışabilirsiniz. Sezgilerinizle bağlantılarınızın bugün itibariyle biraz azaldığını görebilirsiniz. Endişelenmeyin, hayat bir döngü.

Boğa Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Yaratıcılık, aşk, çocuk ve sosyal ilişkileriniz de uyumlu bir döneme adım atacaksınız. İlişkilerde uyum birbirine karşı sunulan iyiliklerle şekillenir. Arkadaşlıklarda fayda prensibine odaklanırsınız.

Boğa Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Sabah Ay, saat 07:06-07:36 arası boşlukta kalıyor. Devamında 07:36’da Boğa burcuna geçiyor. Merkür’ün Jüpiter ile olumlu açı kurduğu gün içinde aileniz ve eviniz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Maddi olarak refaha erebilirsiniz.

Bugün, Venüs Başak burcuna geçiyor. 14 Eylül’e kadar aşk hayatınızda ummadığınız güzellikler yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşk ayaklarınızı yerden kesebilir. Çocuğunuzla ilgili problemler varsa da artık her şeyin iyiye gittiğini görebilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir süreçtesiniz kesinlikle yapmak istedikleriniz için eyleme geçmelisiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.