Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Ekonomik durumunuzu planlayacağınız ve bununla ilgili önemli projelerinizi hayata geçirmek için gayret sarf edeceğiniz bir gün içindesiniz. Sadece biraz risk almaktan korkmamalısınız.

Boğa Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işleri tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Risk almak daha kolaylaşabilir. Zevk aldığınız konular da harcamalar yapabilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili fikirler geliştireceğiniz zamanlar var. Bu konuda ilerlemek için, güçlü kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda gün içinde yorucu koşullar oluşabilir.

Boğa Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı gelişini müjdeliyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Uzun zamandır kenarda kalan konular artık yürürlüğe giriyor. Kafanızdaki planları artık somutlaştırmak için hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Ani bir sağlık konusu gündeme gelebilir. Vakit kaybetmeden doktora gitmeniz de fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Ay’ın günün tamamında Başak burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Erken saatte Ay-Neptün devamında ise Ay-Merkür karşıt açılarının etkili olmasıyla aşk hayatınızda kalp kırıklıkları yaşayabileceğiniz bir sabah geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla da iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Akşama yaklaşırken Ay pozitif kontaklar kurmaya başlıyor. Sabahki gerginlik yerini romantik, tutkulu bir zaman dilimine bırakıyor. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözüp güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Şansınızı denemek istediğiniz konular varsa akşam daha iyi olacaktır.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.