Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – İlişkinizin nasıl olması gerektiği, neyin anlaşılmadığı ve neyin sizin için sinir bozucu olan hakkında çok net bir fikriniz var. İhtiyaçlarınızı dile getirmek için bunu kullanın. Ama aynı zamanda karşınızdakinin ihtiyaçlarına da açık olun.

Yengeç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Yaratıcılığınız ve üretkenliğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Bu süreci iyi değerlendirin. Sosyal medya hesabınızı yenileyebilir, tanıtım faaliyetlerine katılabilirsiniz. Kardeşle ahenkli bir ilişki kurmak için harika bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Saat 07:06-07:36 arası Ay, boşlukta ilerliyor. 07:36 itibariyle Boğa burcuna geçiyor. Bugün Merkür, Jüpiter ile olumlu açıda bulunuyor. Maddi olarak beklediğiniz haberler varsa olumlu sonuçlanabilir. Özellikle yeni yatırımlar için düşünceniz varsa bugün attığınız adımlar bereketiyle size geri dönecektir.

Bugün itibariyle Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar çevrenizde kontak kurduğunuz kişilerden güzel destekler alabilirsiniz. Bir iş ya da eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.