Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük -Habertürk Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Gün boyu sizin ya da eşinizin kariyer, statü konularıyla ilgili hassasiyetler olası. Duyguları dengelemek ve sükuneti korumak önemli. Spekülatif haberlere takılmadan sağlıklı bilgi edinene kadar beklemek faydalı olur.

Yengeç Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde iletişim eksikliğinden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Abartılı şekilde tepki vermemeye özen göstermelisiniz. Gün içinde işlerinizi toparlamak için çaba sarf edebilirsiniz. İlerleme hissi içinde engelleri aşmak için kendinizi güçlü hissedeceğiniz zamanlar var.

Yengeç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Merkür ile Uranüs arasında meydana gelen zorlu etkileşim, ikili ilişkilerinizdeki diyaloglarla hayat yolculuğunuzda sürpriz değişimlere neden olabilir.

Kariyer planlarınızdaki değişim özel hayatınızı da etkileyecektir. Bugün bol bol spor yapıp meditasyondan yararlanarak günü verimli ve dingin kılın.

Yengeç Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Güne boşlukta ilerleyerek seyreden Ay, 06:21 itibariyle Başak burcuna geçiyor. Yoğun bir güne merhaba diyorsunuz. İletişim trafiğiniz oldukça karışık olabilir. Bir anda birçok şeyi yapmanız beklenebilir. Özellikle çalışanlar ara sıra mola vermeyi ihmal etmesin.

Kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Entelektüel yönünüzün ağır bastığı bir gündesiniz. Kültürel aktivitelere katılabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu ise partnerinizle konuşurken ani tepkiler vermemek olmalıdır.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.