Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Yengeç Burcu Günlük Yorum

Kafanızda kurduğunuz bazı planlar var. Bu planlar sizi olumsuz düşüncelere itebilir. Hayat enerjinizi geri kazanmalı ve daha pozitif bir şekilde günü başlamalısınız. İş hayatınız uzun zamandır sarsıntılı ilerlemiş. Çok yakın zamanda beklenmedik bir gelişme olacak ve mevcut olan borçlarınızı kapatacaksınız. Sevgiliniz ile aranızdaki buzlar yavaş yavaş eriyor. Ona küçük bir süpriz yapabilirsiniz.

20 Mayıs – Yengeç Burcu Günlük Yorum

Sosyal hayatınızda bazı değişiklikler olabilir. Kendinize olan güveniniz tekrar yerine gelecek ve yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Etrafınızda yaptığınız işleri çekemeyen insanlar var. Her daim sizin başarısızlığınızı görmek istiyorlar. Şanslı bir döneme girdiğiniz için pozitif dolu günler geçireceksiniz. Birisi sizden borç isteyebilir. Sıkıntılı dönemler olduğu için borç vermemenizde hayır var. Aşk hayatınızda ki sıkıntılar ortadan kalkıyor.

19 Mayıs – Yengeç Burcu Günlük Yorum

İş hayatınız çalkantılı bir şekilde ilerliyor. Bir dostunuzdan alacak olduğunuz haber sayesinde yavaş yavaş işler yoluna girecek. Ailenizden biri küçük bir sağlık problemi geçirecek. Eşinizin yada sevgilinizin bu aralar biraz daha ilgiye ihtiyacı var. Bu sıralar borç para almamaya ve borç para vermemeye dikkat etmeniz lazım. Hayatınızdaki aksiliklerin ortadan kalkması için maneviyatınızı güçlendirmeniz lazım.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.