Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Yakın çevreniz vasıtasıyla bol sürprizli bir gün diyebiliriz. Onların hayatında ki sorumlulukları da üstlenmeniz gereken konular bugün gündeminizde olabilir.

Yengeç Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Hareketli bir gündesiniz. Gününüzü planlamak isteyebilirsiniz. Yazışmaların organizasyonunu yapmak size hız kazandıracaktır. Yakın çevrenizdeki kişilerin problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kulağınıza gelen dedikodulara fazla kulak asmayın. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili üstlerinizden destek alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Koç burcuna geçen Güneş kariyerinizde hızlı, yeni, cesaret dolu başlangıçlara ışığını yansıtıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Uzun süredir askıda kalan bir türlü sonuca ulaşmayan konular hareketlenir. Yeni iş tekliflerine açık bir dönemdesiniz. Yaşça büyük ya da ekonomik yönü güçlü birinden bu dönemde destek almanız mümkün. Yenilikleri hayatınıza hızla dahil edeceksiniz. Toplantılar, görüşmeler, etkinlikler bu dönemde sizi bekler.

Yengeç Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Gün boyunca Ay Başak burcunda hareketini sürdürüyor. Günün başında etkili olan Ay-Neptün ve Ay-Merkür karşıtlıkları insanlarla kurduğunuz iletişimde kırıcı olabileceğinizi gösteriyor. İstemeden de olsa gergin bir anda söyledikleriniz karşı tarafı kırabilir. Eğitim hayatınızda da ani tepkiler göstermekten kaçının.

Akşam ise her şey rayına oturuyor. Daha sosyal daha mutlu bir zaman diliminde olacaksınız. Yeni bilgiler öğrenmeye hevesli olabilirsiniz. Kitaplarınıza vakit ayırabilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.