Kadınlar Duysun

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Arkadaşlarınız ve aileniz “çöpçatan” oyunu oynayıp sizi biriyle tanıştırmak isteyebilirler. Denemekten bir zarar çıkmaz, hemen reddetmeden, önerdikleri kişinin kim olduğunu öğrenmenizde fayda var.

Başak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı sizin burcunuza geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek. Herkes tarafından çalışkanlığınızla takdir edileceksiniz.

Yetenekleriniz ve hizmet ruhunuz bu dönemde size pek çok başarının kapısını açar. Duygusal anlamda da, partnerinizle olan ilişkilerinizde de sadelik ararsınız. Duygularınızı abartılı ifade etmekten ziyade mantığınızla birleştirirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – 07:06-07:36 arası boşlukta kalan Ay, 07:36 itibariyle Boğa burcuna geçiş yapıyor. Merkür-Jüpiter arasındaki olumlu görünüm sayesinde sağlık sorunlarınızda şifa bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aldığınız haberler, yeni tedaviler iyi gelecektir. Geçmişinizdeki bir kişiden haber alabilirsiniz. Şansınızın açıldığı görebilirsiniz.

Venüs Başak burcuna bugün geçiyor. 14 Eylül’e kadar çekici olacağınız bir dönemdesiniz. Yıldız gibi girdiğiniz ortamlarda parlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da gelişmeler yaşayabilirsiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. GULTEN dedi ki:

  SAGAL1K VE YASHAMA DAIR NE VARSA

  1. GULTEN dedi ki:

   GUNLUK

 2. Ahmet dedi ki:

  Ben 16 eylul 1979 basak burcuyum.ishayatim saglik ve sans durumlarim ne olacak

  1. Wer23 dedi ki:

   Onu bende sordum

 3. Emine dedi ki:

  Ben 18eylül 1988 doğumluyum başak burcuyum iş hayatım ne durumda olacak acaba