Kadınlar Duysun

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Aşk hayatınızda çözümleyemediğiniz ve hep aynı şeyleri yaşatan kısır döngüler belki de artık sizin bir karar vermeniz gerektiğini söylüyor olabilir. Farklı bir bakış açısı sizi mutlu kılacaktır.

Başak Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönlenebilirsiniz. Sabah saatlerinde daha fazla detaycı olacağınız zamanlar var. Karşınızdakileri tenkit ederken dikkatli olmalısınız. Uğraştığınız işlerde daha fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalarınızı abartabilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz.

Başak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki şanslı görünüm ikili ilişkilerinizden yarar sağlayacağınız bir güne işaret ediyor.

Karşılıklı sevgi ve anlayışla pek çok zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hayatın olumlu yönlerini yakalamaya çalışın. Doğada yürüyüş yapmak ve kendinize zaman ayırmak ruhunuza iyi gelir.

Başak Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Tutulmanın etkileri devam ederken hala sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Duygusal olarak zaman zaman geçmişe gidip gelseniz de bugün her şeyi unutturacak bir görünüm var. Venüs-Jüpiter kavuşumu Yay burcunda gerçekleşiyor. Hem aşk hem para sunmaya geliyor.

Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Ailevi bir konuda bugün olumlu haberi alabilirsiniz. Belki aile bireylerinden birinin rahatsızlığının iyiye gittiğini öğrenebilirsiniz. Ev bakanlar varsa bugün hayalinizdeki evi bulabilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. GULTEN dedi ki:

  SAGAL1K VE YASHAMA DAIR NE VARSA

  1. GULTEN dedi ki:

   GUNLUK

 2. Ahmet dedi ki:

  Ben 16 eylul 1979 basak burcuyum.ishayatim saglik ve sans durumlarim ne olacak

  1. Wer23 dedi ki:

   Onu bende sordum

 3. Emine dedi ki:

  Ben 18eylül 1988 doğumluyum başak burcuyum iş hayatım ne durumda olacak acaba