Kadınlar Duysun

Başak Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- İlişkilerde gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz. Bir anda arkanızdan kin besleyen kişilerin gerçek yüzleri ile karşılaşabilirsiniz. Finansal sorunlara karşı ayrıca dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili planlama yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma koşullarınız ön plana çıkabilir. İlişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Bedeninize ait konuları göz ardı etmeyin. Uğraştığınız konularda başkalarından destek görebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara daha fazla önem göstermenizde fayda var.

Başak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Bu dönemde ortak paylaşımlar, kazançlar, miras, krediler ilgileneceğiniz konular arasında yer alır. Aile içindeki fikir çatışmalarına hızlı çözümler üretebilirsiniz. Spiritüel konular aniden ilginizi çekebilir. Karşınızdaki kişilerin yenilikçi fikirlerini kabul etmekte zorlansanız da denemekte yarar olduğunu unutmayın.

Başak Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Gün boyunca Ay sizlerin burcundaki hareketine devam ediyor. Bugünün ilk saatlerinde aktif olan Ay-Neptün ve Ay-Merkür zıt açılarının sebebiyle kalp kırıklıklarına açık bir gündesiniz. Eşinizle, sevgilinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İstemeden de olsa sert kelimeler ağzınızdan çıkabilir.

Saatler ilerledikçe bu durumun etkisi de üzerinizden dağılıyor. Bitkin halinizin yerine güçlü, ne yapmak istediğini bilen, kararlı bir yapıya bürünüyorsunuz. Yarına bırakmadan önemli işlerinizi tamamlamanız iyi olacaktır.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. GULTEN dedi ki:

  SAGAL1K VE YASHAMA DAIR NE VARSA

  1. GULTEN dedi ki:

   GUNLUK

 2. Ahmet dedi ki:

  Ben 16 eylul 1979 basak burcuyum.ishayatim saglik ve sans durumlarim ne olacak

  1. Wer23 dedi ki:

   Onu bende sordum

 3. Emine dedi ki:

  Ben 18eylül 1988 doğumluyum başak burcuyum iş hayatım ne durumda olacak acaba