Kadınlar Duysun

Başak Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Başak Burcu Günlük Yorum

Sizin hakkınızda dedikodu yapan birisi var. Kısa bir zaman içerisinde bunu kim olduğunu öğrene bilirsiniz. Devlet işleri ile alakalı bir durum hakkında haber alabilirsiniz. Çevrenizde sizden yararlanmak isteyen birisi var. Bu parasal anlamda da olabilir, manevi anlamda da olabilir. Sağlık problemlerini bir kenara bırakarak. Refah günlere doğru yol alıyorsunuz.

20 Mayıs – Başak Burcu Günlük Yorum

Yoğun tempolu bir gün sizi bekliyor olacak. Gün içerisinde ekstra işler çıkabilir. Tez canlılığınız sayesinde her şeyi zamanında yetiştireceksiniz. Sevgiliniz size küçük bir süpriz yapabilir. Kendinizi geliştireceğiniz bir fırsat önünüze çıkacak. Bu fırsatı geri tepmemeye dikkat edin. Aile içerisinde yaşanan sıkıntıların sebebini çözmenize çok az kaldı. Size yakın olan birisi sayesinde aklınıza yeni bir fikir gelebilir. Bu fikri kimse ile paylaşmayın.

19 Mayıs – Başak Burcu Günlük Yorum

İş yerinizde sizden mevki olarak yüksek birisi ile küçük bir tartışma yaşayacaksınız. Kendinizi ifade edemediğiniz bir durumun içerisinde olmamak için söylediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Sevgiliniz son zamanlarda sizi eleştiriyor olabilir. Ona olabildiğince kulak asmamaya çalışın. Aile içerisinden birisinin başarısına şahit olacaksınız. Birikmiş olan borçlarınızı kapatacaksınız. Kavgalı olduğunuz yakın bir arkadaşınızla aranız kısa süre içerisinde düzelecek.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. GULTEN dedi ki:

  SAGAL1K VE YASHAMA DAIR NE VARSA

  1. GULTEN dedi ki:

   GUNLUK

 2. Ahmet dedi ki:

  Ben 16 eylul 1979 basak burcuyum.ishayatim saglik ve sans durumlarim ne olacak

  1. Wer23 dedi ki:

   Onu bende sordum

 3. Emine dedi ki:

  Ben 18eylül 1988 doğumluyum başak burcuyum iş hayatım ne durumda olacak acaba