Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Aile bağlarını yeniden kurmak, sizi bugün yorabilir. Aile üyeleriniz bugün çok destekleyici olmayabilir ve bu yüzden keyfinizi kaçıracak bazı eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Çok takılmadan kendi işinizi yapmaya devam edin.

Terazi Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek. Gizli ilişkilere çekilirsiniz.

Duygusal hayatınızda özelinizi kendinize saklamak bu dönemin öne çıkan teması olacaktır. Gönlünü size kaptırmış biri kafanızı oldukça karıştırabilir. Aranızda aşktan ziyade karşılıklı faydaya dayalı güçlü bir dostluk kurulur.

Terazi Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – 07:06-07:36 arası bugün Ay, boşlukta hareket ediyor. Sonrasında 07:36’da Boğa burcuna geçiyor. Merkür ve Jüpiter güzel etkileşimiyle sonuçlanmasını beklediğiniz gelişmeler bugün olumlu yönde ilerleyebilir. Şansınız çok açık olacak.

Venüs ise bugün Başak burcuna giriş yapıyor. 14 Eylül’e kadar eski sevgiliniz veya eşiniz tekrardan sizinle iletişime geçebilir. Geçmişteki anılara takılıp, detaylandırdıkça bu dönem enerjinizi düşürebilirsiniz. Her zamanki gibi geleceğe odaklanıp yola devam etmelisiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yücel dedi ki:

    İş konusunda işlerim iyi gitmiyor

  2. okfdsholhrşfsök dedi ki:

    Eri FİK YANİ İYKİ VARSINIZ