Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Sosyal çevrenizle aranızda güzel etkileşimler ve organizasyonlar söz konusu olabilir. Hayatı daha heyecanlı bir şekilde karşılayacağınız ve amaçlarınıza bir adım daha yaklaşabileceğiniz bir gün.

Terazi Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Gizli kalan düşmanlıklar yüzünden bugün biraz keyfiniz kaçabilir. Bilemediğiniz nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmak keyfinizi yerine getirecektir.

Terazi Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim iş hayatınızda şansın kapılarını size açacaktır.

Bu dönemde beklediğinizden fazla para kazanabilirsiniz. Lüks harcamalardan kaçınıp önemli yatırımlara kanalize olmaya çalışın. Gelecek planlarınız üzerinde detaylı düşünme zamanı.

Terazi Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Günün çoğunluğunda pozitif bir enerjiniz var. Tutulma etkisi devam etse de bugün herkese güzellikler sunacak bir görünüm var. Yay burcunda Venüs ve Jüpiter öğleden sonra kavuşuyorlar. Yöneticiniz Venüs’ün aktif rol alması, aşk hayatınızda şansınızın çok açık olduğunu gösteriyor.

Bugün sevdiğinizden beklemediğiniz güzellikte bir haber alabilirsiniz. Maddi anlamda da gelirinizi arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız ortamda başarılarınız herkesin dilinde olabilir. Kardeşiniz ile ilgili hayırlı bir haber alabilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yücel dedi ki:

    İş konusunda işlerim iyi gitmiyor

  2. okfdsholhrşfsök dedi ki:

    Eri FİK YANİ İYKİ VARSINIZ