Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – Terazi Burcu Günlük Yorum

Aşk hayatınız uzun süreden sonra güzel bir yeniliğe doğru gidiyor. Alacağınız küçük bir hediye olabilir. Aile içerisinde küçük çaplı gerginlikler ortaya çıkabilir. Hiç beklemediğiniz bir yerden bir miktar para gelecek. Uzun zamandır istediğiniz yurtdışı seyahatine çıkabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni gelişmeler olabilir. İş yerinde yeni birisi ile tanışabilir ve farklı projeler de yer alabilirsiniz.

20 Mayıs – Terazi Burcu Günlük Yorum

Yakın bir zamanda tatil planları yapma olasılığınız var. Bu tatil hem size huzur verecek hemde belli başlı işlerinizi halletmenize yardımcı olacak. Aile içerisinden birisi sizi zor bir duruma sokabilir. Olabildiğince kendinizi bu mevzudan uzak tutmaya çalışın. Maddi açıdan biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Uzun zamandır bir yerden gelen paranız kesilebilir. Bu yüzden yapacak olduğunuz harcamaları iyice düşünerek yapın.

19 Mayıs – Terazi Burcu Günlük Yorum

Kariyerinizde yükselmek için önünüze çıkan projelere biraz daha yoğunlaşmanız şart. Kimseye bahsetmediğiniz bir konu var. Aile içerisinden bir birey sizden yardım isteyecek. Aşk hayatınızda belli başlı güvensizlikler ortaya çıkabilir. Kontrolcü bir karaktere sahip olduğunuz için yakın çevreniz sizden soğuyor. Maneviyatınızı biraz daha güçlendirmek size oldukça iyi gelecektir. Maddiyatçı yapınızı bir an önce bir kenara bırakmanız lazım.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yücel dedi ki:

    İş konusunda işlerim iyi gitmiyor

  2. okfdsholhrşfsök dedi ki:

    Eri FİK YANİ İYKİ VARSINIZ