Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Ani sağlık sorunlarına karşı dikkat etmelisiniz. Gündelik yaşamınızda birden ortaya çıkan sorunlar programınızı son anda değiştirebilir.

Terazi Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Gizli kalmış konular gündeminizi oluşturabilir. Bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizle ilgili konulara yoğunlaşacağınız zamanlar var. İşlerinizde daha sistemli olmak için fikirler geliştirebilirsiniz. Zorlandığınız konular gündeme gelebilir. Bu konuda planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

İkili ilişkilerinizde yeniliklere yelken açıyorsunuz. Yeni aşklar, yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Ya da mevcut ilişkilerinizi yeni bir enerjiyle gözden geçirirsiniz. Diğer yandan gizli düşmanlarınız aniden size karşı tavır almak ister. Temkinli olmakta fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Ay günün tamamında Başak burcunda hareket ediyor. Sabah netlik kazanan Ay’ın Neptün’le ve sonrasında da Merkür’le olan karşıtlıkları hem psikolojik olarak hem fiziksel olarak düşük enerjili hissetmenize neden olabilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa tedavilerinizi aksatmayın. Yeni bir teşhis duyarsanız Merkür retrosu bittikten sonra ikinci bir doktora daha başvurabilirsiniz.

Akşam ise psikolojik gerginliğiniz azalıyor. Artık eski defterleri kapatma vaktinin geldiğini düşünebilirsiniz. Yarınki dolunay burcunuzda meydana geleceğinden tamamlamanız gereken işleri bitirmelisiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yücel dedi ki:

    İş konusunda işlerim iyi gitmiyor

  2. okfdsholhrşfsök dedi ki:

    Eri FİK YANİ İYKİ VARSINIZ